Миколаївський аеропорт відкрив прямі рейси в Анталію

1 травня з Миколаївського аеропорту вирушив перший рейс до Анталії — курортного і портового міста на Півдні Туреччини на березі Середземного моря. Це черговий міжнародний напрямок, який сьогодні виконується з Миколаєва.

Про це повідомив у Facebook голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

За його словами, 1 травня 137 пасажирів вирушили з миколаївського аеропорту на відпочинок до турецького міста Анталія.

«Це черговий міжнародний напрямок, який разом з польотами в Єгипетський Шарм-ель-Шейх, сьогодні успішно виконується саме з Миколаєва. Зараз польоти будуть здійснюватися раз на тиждень, але найближчим часом їх кількість зросте», – зазначив голова ОДА.

Савченко також нагадав, що у 2017-2018 роках після тривалої перерви в Миколаївському міжнародному аеропорту була проведена реконструкція стратегічних об’єктів і відновлено роботу виробничих служб.

«Завдяки підтримці громади Миколаєва і чіткої позиції депутатів обласної, міської та районних рад, а також за підтримки наших об’єднаних громад було акумульовано близько 130 млн грн, що, в свою чергу, дозволило відновити службу авіаційної безпеки, придбати спеціальну техніку для обслуговування літаків, отримати необхідні сертифікати», – додав він.

Голова ОДА підкреслив, що за останні два роки аеропорт був відновлений практично з нуля.

«Сьогодні команда аеропорту поставила перед собою мету — у 2020 році побити рекорд 1990 року і обслужити більше 217 000 пасажирів на рік», – написав він.

«З моменту старту роботи оновленого аеропорту, з грудня 2018 року, вже більше 4000 пасажирів скористалися його послугами. Але перед керівництвом КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» і надалі стоять амбітні плани — запуск регулярних рейсів до Києва та інших міст України», – резюмував він.

Миколаївський міжнародний аеропорт не працював багато років. В 2017-18 роках аеропорт та злітна смуга були реконструйовані та розпочались підготовчі роботи по запуску регулярних рейсів. На реконструкцію комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт», з обласного та місцевого бюджетів виділено 127 мільйонів гривень.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh