Авторські статті

Микола Федік – єдиний кандидат, якого підтримав Майдан

12 січня 2014 року на мажоритарному виборчому окрузі №5 відбудуться проміжні вибори до Луцької міськради. Попри локальний характер, ці вибори мають для лучан особливе значення.

Виборча кампанія збіглась у часі з епохальними подіями для України. Країною вирують майдани. Люди вийшли на вулиці, бо більше не бажають миритися з приниженням честі й гідності, свавіллям влади, несправедливістю та бідністю. Українці вимагають кардинальних змін, європейських стандартів життя.

В кожного народу є визначальні переломні періоди історії. В цей час кожен громадянин проявляє свою позицію. З ким він – з народом на Майдані, чи з владою, яка зрадила Україну і взяла курс на повторне закріпачення. Інших варіантів зараз не існує.

З-поміж усіх кандидатів у депутати Луцької міськради на виборчому окрузі №5 лише один – Микола Федік, узгоджений кандидат від об’єднаних сил опозиції та луцького Євромайдану, – стояв поруч із народом по одну сторону барикад. Він – із перших днів акцій громадського протесту долучився до людей, які вийшли на вулиці відстоювати європейське майбутнє та боротися за нову Україну.

У складний, переломний і небезпечний для країни час Микола Федік не став відсиджуватися в офісах, не займався самопіаром через численні статті у ЗМІ та рекламу на телебаченні. Він реально діяв, організовував людей, мерз разом із ними на майданах у Києві та Луцьку. Радів кожному успіху, переймався проблемами і труднощами євромайданівців.

Свідома громадянська позиція Миколи Федіка показує, що у складні моменти він завжди буде поруч із громадою, лучанами. Буде у числі перших. Він – єдиний із чотирьох кандидатів у депутати, котрий сміливо, відверто та чітко задемонстрував свою підтримку Майдану. Сказав рішуче “ні!” режиму Януковича та його антиукраїнській політиці. Разом із тисячами лучан став на боротьбу за достойне життя та реальні перетворення в державі.

Я переконаний, що в Луцькій міській раді Микола Федік сповідуватиме таку ж позицію. Той, хто разом із громадою у важкі часи ніколи не буде використовувати мандат у власних цілях. Він завжди сповідуватиме європейське мислення та пропагуватиме український дух.

За Миколою Федіком, на відміну від деяких інших кандидатів, не стоять жодні олігархічні провладні групи. Він – із числа тих людей, які прагнуть змінити Україну та відкрити всім нам шлях до гідного майбутнього. Він готовий боротися за ці зміни не словом, а ділом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.