Авторські статті

Михайло Бондар: Форма французького легіону мала ще раз привернути увагу до агресивних дій Росії

Народний депутат ВРУ з Львівщини Михайло Бондар в День незалежності одягнув форму французького легіону. Світлина, зроблена з депутатом була розпосюджена по соцмережі. Читачі просили у депутата пояснення такого вчинку.

Ось що він повідомив:

Виникає багато питань чому я, як резервіст Національної Гвардії України, доброволець, під час проходження служби в зоні АТО – зам. ком. взводу, командир відділення 1-го Батальйону Оперативного Призначення Національної Гвардії України ім. Кульчицького, одягнув на Марш Захисників України форму французького іноземного легіону (я проходив там службу і маю право носити цю форму).

В ці дні в Україні проходив інавгураційний саміт Кримської платформи.

У конференції взяли участь урядові делегації аж 45 країн: США, всіх членів ЄС, Грузії, Молдови, Туреччини, Північної Македонії, Австралії, Нової Зеландії, Японії, Канади, Ісландії. Серед них – дев’ять президентів, чотири прем’єр-міністри, 14 голів МЗС, а також інші політики і посли.

В саміті взяли участь всі країни ЄС і НАТО, країни G7 в повному складі та країни Нормандського формату за винятком РФ.

І на святкування 30 річниці від Дня Незалежності України приїхало чимало іноземних гостей, зокрема президенти Литовської Республіки, Польщі, Латвійської Республіки, Вселенський Патріарх Варфоломій.
Міністр закордонних справ Франції прибув спеціально для участі у святкових заходах з нагоди дня Незалежності.

Україна прагне стати повноправним членом ЄС та НАТО, тому я хотів ще раз привернути увагу, що Україна вже давним давно готова до цього. Ми багато зробили для захисту миру.

Зупинили навалу одній з найпотужнішої армії світу, чим стали на захист не тільки України а і Європи в цілому.

Від агресивної поведінки Росії страждає не тільки Україна, а й інші держави, в тому числі Молдова, Грузія та інші.

Ще у 8-му скликанні Верховної Ради, підтверджуючи Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, затверджене Постановою Верховної Ради України Заяву Верховної Ради України “Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків”, ми прийняли Закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, що має на меті визначити особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, а також підтримали президентський проект постанови про звернення до Ради безпеки ООН і Ради Європейського Союзу щодо розгортання на території країни міжнародної операції з підтримки миру і безпеки, міжнародного миротворчого контингенту .

Французький іноземний Легіон приймає активну участь у миротворчих місіях для запобігання воєнним діям у межах місій під егідою ООН або НАТО (наприклад, Боснія, Косово, Афганістан), у миротворчих операціях, для евакуації людей із районів ведення воєнних дій, надання гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури.

Тому ця форма французького легіону мала ще раз привернути увагу і підкреслити, що всі країни, які не признають окупацію Криму і Донбасу, засуджують дії Росії як агресора і окупанта, підтримують санкції проти Росії, мають якнайшвидше підтримати прагнення України щодо членства в альянсі та надати нашій країні План дій щодо членства в НАТО.

Це буде потужний сигнал для РФ, шлях до закінчення війни на Донбасі, та запорука безпеки всієї Європи.

А форму Національної Гвардії України, ціную, пишаюсь і ношу з гордістю, як і нагороди і відзнаки що маю. Завжди стою на захисті цілісності нашої держави та її незалежності. Маю честь і гідність.

Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України