Новини

Коли дорослі будують великий Рейх, діти завжди горять, – про трагедію в російському Камерово

Трагедія в кемеровському торговому центрі, з-за якої у пожежі загинули діти, повністю відображає ситуацію в Росії. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав відомий журналіст Айдер Муждабаєв.

«Коли дорослі зайняті будівництвом великого рейху, діти завжди горять. І не тільки діти. В принципі там не може працювати сигналізація, не можуть бути відкриті аварійні двері, так як в рейху не це головне від слова «зовсім». Саме основне – це слухатися начальство, обманювати один одного і, скільки можливо, красти. Вміння плазувати, брехати, красти – основні переваги раба. Але життя – не чуже, ні своє – нічого не варто», – зазначив він. При цьому Муждабаєв не вважає випадковістю для Росії трагедію зі смертями.

«У Росії для подібних трагедій створені всі умови. Держава повністю обладнана для смерті, в ній весь її метафізичний сенс. Країна з усіх боків заточена під неї. Усім було б дуже дивно, якби пожежна сигналізація спрацювала, а шляхи евакуації були в повному порядку. Але в реальності ніхто взагалі не здивувався», – зазначив журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України