Коли дорослі будують великий Рейх, діти завжди горять, – про трагедію в російському Камерово

Трагедія в кемеровському торговому центрі, з-за якої у пожежі загинули діти, повністю відображає ситуацію в Росії. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав відомий журналіст Айдер Муждабаєв.

«Коли дорослі зайняті будівництвом великого рейху, діти завжди горять. І не тільки діти. В принципі там не може працювати сигналізація, не можуть бути відкриті аварійні двері, так як в рейху не це головне від слова «зовсім». Саме основне – це слухатися начальство, обманювати один одного і, скільки можливо, красти. Вміння плазувати, брехати, красти – основні переваги раба. Але життя – не чуже, ні своє – нічого не варто», – зазначив він. При цьому Муждабаєв не вважає випадковістю для Росії трагедію зі смертями.

«У Росії для подібних трагедій створені всі умови. Держава повністю обладнана для смерті, в ній весь її метафізичний сенс. Країна з усіх боків заточена під неї. Усім було б дуже дивно, якби пожежна сигналізація спрацювала, а шляхи евакуації були в повному порядку. Але в реальності ніхто взагалі не здивувався», – зазначив журналіст.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh