Авторські статті

Навальний вважає українців “розкольниками”, Україну частину “російського світу”, – Муждабаєв

Український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв у своєму блозі пише про те, що українцям сьогодні отримали привітання з Росії від ЕБЛО, абревіатура розшифровується, як єдиний безальтернативний лідер опозиції Олексій Навальний.

Муждабаєв зазначає, що українці для нього – розкольники, але частина «русского мира». На думку Айдера Муждабаева, правильно буде за це привітання Навального подякувати – посланням на три зрозумілих їм літери, бойкотом будь-яких відносин будь-яких українських політичних сил з цим імперським героєм, заборони йому на в’їзд в Україну. У тому  «дурдомі» майже не залишилося здорових, а цей «опонент ще й Путіна» – один із самих хворих манією російської величі.

Зазначимо, сьогодні один із лідерів російської опозиції Олексій Навальний на своїй сторінці в соцмережі написав повідомлення про те, що сьогодні весь світ стане свідком історичної події, яка відбудеться в Києві. Після створення Єдиної церкви України відбудеться розколу православ’я. Навальний звинувачує у трагедії Путіна, називаючи його ворогом «російського світу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України