Борислав Береза відреагував на інформацію про зрадників України

Борислав Береза досить жорстко відреагував на інформацію про зрадників України.

У себе на акаунті в Facebook народний обранець заявив, що тепер Рада зобов’язана переглянути закони з відповідним покаранням манкуртів.

“Мудачье! Сумують вони за Радянським Союзом. Совок здох! Не подобається Україна? Валіть геть. Бісить від безсилої злоби працювати на ворога і вбивати людей, єдина провина яких – це любов до України? Не розумію. Ну, звідки такі ідіоти беруться? Звідки? І мені після цього будуть розповідати, що ми не повинні переглянути закони і внести зміни в Конституцію про можливість позбавлення громадянства? Нісенітниця. Зобов’язання пов’язані! І позбавляти громадянства за діяльністю проти України в інтересах будь-якої іншої держави. Будь-якого!” – написав політик.

“Мудачье! Совок сдох! Не нравится Украина? Валите прочь”: Борислав Береза

Вікторія Подгорна написала під постом Берези: “Таким негідникам – вищу міру покарання! За смердючі бабки готові зрадити не тільки батьківщину, але і своїх дітей”.

“Дарма вони нудьгують по совку – тоді, а особливо при їхньому улюбленому Сталіні, за такі справи просто розстріляли б на місці. У нас, судячи з усього, їх очікує гуманний суд і не сильно великі терміни:(” – пише Денис Мартфинець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh