Авторські статті

Борислав Береза відреагував на інформацію про зрадників України

“Мудачье! Совок сдох! Не нравится Украина? Валите прочь”: Борислав Береза

Борислав Береза досить жорстко відреагував на інформацію про зрадників України.

У себе на акаунті в Facebook народний обранець заявив, що тепер Рада зобов’язана переглянути закони з відповідним покаранням манкуртів.

“Мудачье! Сумують вони за Радянським Союзом. Совок здох! Не подобається Україна? Валіть геть. Бісить від безсилої злоби працювати на ворога і вбивати людей, єдина провина яких – це любов до України? Не розумію. Ну, звідки такі ідіоти беруться? Звідки? І мені після цього будуть розповідати, що ми не повинні переглянути закони і внести зміни в Конституцію про можливість позбавлення громадянства? Нісенітниця. Зобов’язання пов’язані! І позбавляти громадянства за діяльністю проти України в інтересах будь-якої іншої держави. Будь-якого!” – написав політик.

“Мудачье! Совок сдох! Не нравится Украина? Валите прочь”: Борислав Береза

Вікторія Подгорна написала під постом Берези: “Таким негідникам – вищу міру покарання! За смердючі бабки готові зрадити не тільки батьківщину, але і своїх дітей”.

“Дарма вони нудьгують по совку – тоді, а особливо при їхньому улюбленому Сталіні, за такі справи просто розстріляли б на місці. У нас, судячи з усього, їх очікує гуманний суд і не сильно великі терміни:(” – пише Денис Мартфинець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.