Авторські статтіДуховне

Мучеників, які загинули в Алжирі беатифікують уже цього року

8 грудня 2018 року в Орані будуть беатифіковані 19 священиків, ченців і черниць, які загинули в Алжирі між 1994 і 1996 роками. Єпископа П’єра Клавері, сімох траппістів із монастиря в Тібіріне та ще одинадцятьох богопосвячених осіб, які загинули в Алжирі від рук екстремістів, буде беатифіковано в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Очолить церемонію в оранській базиліці кардинал Анджело Беччу, префект Конгрегації у справах святих.

Конференція єпископів Алжиру, повідомляючи про майбутню беатифікацію, висловлює радість від можливості поділитися цими хорошими новинами зі світом і велику вдячність постулаторові справи траппістові отцеві Томі Жоржонові й усім, хто спільно працював, щоб досягти цієї мети й увічнити «життя та працю наших 19 братів і сестрер для малих, для хворих, для чоловіків, жінок і молоді».

Отець Тома Жоржон розповів, що ця беатифікація стане підсумком тривалого шляху розпізнавання – шляху, який алжирські єпископи, учасники постулаційної комісії, очільники орденів і згромаджень, до яких належали мученики, і члени родин загиблих пройшли в атмосфері великого спокою. Постулатор сподівається, що ця беатифікація стане для Алжиру й усього світу ще одним кроком до діалогу, братерства та взаємного пізнання. Адже 19 майбутніх блаженних були справжніми будівниками миру й порозуміння, чоловіками й жінками Блаженств; сьогодні вони дають усім нам приклад вірності Христові й людям, до яких ми послані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh