Авторські статтіДуховне

Мучеників, які загинули в Алжирі беатифікують уже цього року

8 грудня 2018 року в Орані будуть беатифіковані 19 священиків, ченців і черниць, які загинули в Алжирі між 1994 і 1996 роками. Єпископа П’єра Клавері, сімох траппістів із монастиря в Тібіріне та ще одинадцятьох богопосвячених осіб, які загинули в Алжирі від рук екстремістів, буде беатифіковано в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Очолить церемонію в оранській базиліці кардинал Анджело Беччу, префект Конгрегації у справах святих.

Конференція єпископів Алжиру, повідомляючи про майбутню беатифікацію, висловлює радість від можливості поділитися цими хорошими новинами зі світом і велику вдячність постулаторові справи траппістові отцеві Томі Жоржонові й усім, хто спільно працював, щоб досягти цієї мети й увічнити «життя та працю наших 19 братів і сестрер для малих, для хворих, для чоловіків, жінок і молоді».

Отець Тома Жоржон розповів, що ця беатифікація стане підсумком тривалого шляху розпізнавання – шляху, який алжирські єпископи, учасники постулаційної комісії, очільники орденів і згромаджень, до яких належали мученики, і члени родин загиблих пройшли в атмосфері великого спокою. Постулатор сподівається, що ця беатифікація стане для Алжиру й усього світу ще одним кроком до діалогу, братерства та взаємного пізнання. Адже 19 майбутніх блаженних були справжніми будівниками миру й порозуміння, чоловіками й жінками Блаженств; сьогодні вони дають усім нам приклад вірності Христові й людям, до яких ми послані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.