Ми протестуємо проти того, що Президент України дозволяє собі вести поза межами України таємні переговори з керівниками Росії

“Ми протестуємо проти того, що Президент України дозволяє собі вести поза межами України таємні переговори з керівниками Росії і абсолютно не інформує українське суспільство про наслідки тих залаштункових перемовин. Наскільки нам відомо, вони вже домовилися між собою – Україна у своєму шляху в майбутнє повернула на 180 градусів. Тепер вона під орудою Януковича рухається у зовсім не европейському напрямку”.

Так лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок прокоментував 7 грудня 2013 року на брифінгу для журналістів інформацію, що з’явилася цього дня у деяких ЗМІ про начебто підписання Януковичем документів, що наближають Україну до Митного союзу з Росією.

Олег Тягнибок зазначив:

“Український народ уже не вірить жодному слову Януковича і тих осіб, які його оточують. Я хочу запевнити шановне товариство: люди, які вийшли не тільки на київський Майдан, але й на сотні майданів по всій Україні, вийшли через те, що прагнуть нормального життя для себе і своїх дітей. Це мирні люди, які просто хочуть цивілізованих взаємин між суспільством і владою, які не хочуть брехні, які просто вимагають справедливости! Саме через те ми, політики-представники парламентської опозиції, закликаємо усіх українців завтра, 8 грудня, о 12-й годині вийти на Велике віче. На віче мільйонів українців, які покажуть свою силу, своє бажання жити в нормальній цивілізованій европейській державі!

Наші вимоги є абсолютно ясними і простими. Ми вимагаємо відставки уряду через те, що цей уряд зупинив підписання угоди про европейську асоціяцію України. Ми вимагаємо відставки уряду через те, що не покарано злочинців у погонах, які били наших дітей. Ми вимагаємо покарання для всіх тих, хто причетний до побиття мирних громадян. Ми вимагаємо відпустити політв’язнів, яких уже на сьогодні є шістнадцять осіб. Вимагаємо повного перезавантаження влади. Вимагаємо, щоб Україна підписала Угоду про асоціяцію з ЕС.

Заради цього українське суспільство готове боротися до перемоги. Якщо вони гадають, що українці підуть з Майдану, раніше, ніж буде виконано наші вимоги, – вони глибоко помиляються. Поки не буде дострокових парламентських і президентських виборів, поки влада не зрозуміє, що народ не можна кидати об землю і витирати об нього ноги, – ми не зупинимось. Ми підтримуватимемо до переможного кінця прагнення українського суспільства, української громади у боротьбі за наше европейське цивілізоване майбутнє”.

Comments

0 comments

One comment

  1. Ну, встретелись, трахнули водочки…., сальцом закусили…
    А, тЯГНИСРАК уже и пропоносил…. уже всех зрадЫлЫ…, ГАЛАЦУЦОВ продали, гОБЗДЕРЛУ перевернули….
    Отдохнут, потом расскажут…
    Что ты щимешься, как ПРОСТИТУТКА???

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh