Авторські статті

Ми подолаємо ліліпутіна, проте путінята ще довго плутатимуться під нашими ногами

“Упродовж тривалого часу ми зовсім невипадково ніяк не могли позбутися міністра-українофоба Діми Табачніка – це, власне, був той основний агент Москви, який діяв на ідеологічному фронті. На превеликий жаль, навіть після подій на Майдані наша земля шириться путінськими агентами. Немає жодного сумніву в тому, що ми подолаємо ліліпутіна, проте путінята ще довго плутатимуться під нашими ногами. Тому маємо сталити ноги так, аби вони пирскали під нашими ударами”.

Про це, виступаючи у парламенті 14 березня 2014 року, заявила народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон.

Націоналістка наголосила, що усунення з поста міністра Табачніка – лише прелюдія до перемоги в освітній царині, яка передусім є ідеологічним фронтом.

“Цю перемогу треба здобути, бо інакше посттабачниківський синдром ще дуже довго пануватиме у наших програмах вищої і середньої школи. Зараз система хабарництва і корупції у вищій школі є наслідком деморалізації і деідеологізації системи освіти. До мене звертаються викладачі численних навчальних закладів, які охоплюють собою усю географію нашої великої країни, волаючи про захист і допомогу.

Йдеться передусім про Східно-Европейстький національний університет імени Лесі Українки, де викладачі описують нечувані корупційні схеми і тотальне хабарництво, організоване ректором Коцином, якому нещодавно ще й присвоїли звання заслуженого діяча науки. Йдеться про Кіровоградський національний технічний університет, який абсолютно провалює напрям економічної підготовки. Йдеться про Луганський національний аграрний університет, ректорка якого перетворила виш у приватне підприємство. Також волають про допомогу працівники і студенти Боярського коледжу екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України і наводять страшний факт, що їхній директор Сергій Кропивка віддав розпорядження, щоби у цьому навчальному закладі винести сміття на державному прапорі України.

Зважаючи на це зухвальство, уся громада має ставати сталевою, аби подолати цю орду, бо иншого шляху у нас просто нема”, – наголосила Ірина Фаріон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. ув. редакция, не допускайте грамматических ошибок. Вас же пол Украины читает, а вы так “лицом в грязь”. Навожу пример: бо иншого шляху у нас просто нема”, – наголосила Ірина Фаріон.

    1. В них може I нема а в нас е,посадити цю.бiсову потвору у клiтку та провезти навколо свiту щоб.всi побачили шото воно за потвора бандерлог,а потiм швирнути у жерло вулкану нехай там виригуе свiй бидломанiфест.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.