Ми подолаємо ліліпутіна, проте путінята ще довго плутатимуться під нашими ногами

“Упродовж тривалого часу ми зовсім невипадково ніяк не могли позбутися міністра-українофоба Діми Табачніка – це, власне, був той основний агент Москви, який діяв на ідеологічному фронті. На превеликий жаль, навіть після подій на Майдані наша земля шириться путінськими агентами. Немає жодного сумніву в тому, що ми подолаємо ліліпутіна, проте путінята ще довго плутатимуться під нашими ногами. Тому маємо сталити ноги так, аби вони пирскали під нашими ударами”.

Про це, виступаючи у парламенті 14 березня 2014 року, заявила народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон.

Націоналістка наголосила, що усунення з поста міністра Табачніка – лише прелюдія до перемоги в освітній царині, яка передусім є ідеологічним фронтом.

“Цю перемогу треба здобути, бо інакше посттабачниківський синдром ще дуже довго пануватиме у наших програмах вищої і середньої школи. Зараз система хабарництва і корупції у вищій школі є наслідком деморалізації і деідеологізації системи освіти. До мене звертаються викладачі численних навчальних закладів, які охоплюють собою усю географію нашої великої країни, волаючи про захист і допомогу.

Йдеться передусім про Східно-Европейстький національний університет імени Лесі Українки, де викладачі описують нечувані корупційні схеми і тотальне хабарництво, організоване ректором Коцином, якому нещодавно ще й присвоїли звання заслуженого діяча науки. Йдеться про Кіровоградський національний технічний університет, який абсолютно провалює напрям економічної підготовки. Йдеться про Луганський національний аграрний університет, ректорка якого перетворила виш у приватне підприємство. Також волають про допомогу працівники і студенти Боярського коледжу екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України і наводять страшний факт, що їхній директор Сергій Кропивка віддав розпорядження, щоби у цьому навчальному закладі винести сміття на державному прапорі України.

Зважаючи на це зухвальство, уся громада має ставати сталевою, аби подолати цю орду, бо иншого шляху у нас просто нема”, – наголосила Ірина Фаріон.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. ув. редакция, не допускайте грамматических ошибок. Вас же пол Украины читает, а вы так “лицом в грязь”. Навожу пример: бо иншого шляху у нас просто нема”, – наголосила Ірина Фаріон.

    • Марiйка

      В них може I нема а в нас е,посадити цю.бiсову потвору у клiтку та провезти навколо свiту щоб.всi побачили шото воно за потвора бандерлог,а потiм швирнути у жерло вулкану нехай там виригуе свiй бидломанiфест.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh