Війна рф проти України

Ми не шукали поки нас ворог обступи, ми його самі шукали, – кулеметник УПА звернувся до бійців АТО. Відео

Де штаб тільки кватирував, ми його мусіли обступити

Олекса Кушнір, який свого часу воював у лавах УПА, був кулеметником загону “Сіроманці”, що входив до складу ВО-3 «Лисоня» звернувся до бійців АТО на сході. Це була сотня окремого призначення, перед якою ставилися особливі завдання. Склад загону “Сіроманців” становили справжні одчайдухи, які ризикуючи своїм життям творили достойні подвиги. Звернення чи напуття Миколи Кушніра до воїнів АТО надихають героїв вже нашого часу до великого завзяття і лицарства, бо оборона своєї Вітчизни, то святий обов’язок кожного українця. Ветеран-“повстанець” і сьогодні, тільки не дозволяє вік, хотів би громити ворога разом з нашими хлопцями на передньому краю. Цей вчинок упівця заслуговує нашої особливої уваги і поваги.

Хто добре стріляв, той вцілів, – про це каже Олекса. Я небагато, всього 11 чекістів я збив в бою, коли ті підганяли людей щоб атакувати нас.

А хто фальшиво вмій стріляти той…  Ти дивисі чи точно забив точно шо цілив і шукай другого очима.

Ми все перед боєм співали “Боже великий єдиний, Боже нам єдність подай!”, – і пішли в атаку.

Якби в мене було літ 50 менше, я би поїхав помощи Вам (бійцям АТО). Я бажаю Вам борітеся поборете вам Бог допоможе. Ми і тут боремо. Не тратьте надії, тримайте міцно зброю в руках і цільно стріляйте.

Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України