Авторські статті

Ми на вершині святої боротьби за зміст української держави

14 січня 2014 року, виступаючи на сцені Майдану перед кількатисячною громадою, депутат-свободівець Руслан Марцінків закликав революціонерів наслідувати героїчних повстанців та послідовників великої національної ідеї. Постатей, що боролися у лавах вояків Української Повстанської Армії, Січових Стрільців, дисидентів, отців підпільної Греко-Католицької Церкви тощо.

“Наша боротьба – надшляхетна, бо ми маємо українську гідність і зобов’язані поширити її на усіх тих, хто є українцем, – повідомив свободівець. – Ми стоятимемо проти режиму, як граніт, і боротимемося до того часу, поки банда Януковича не піде геть. Зараз у нас тактика наших отців-підпільників, які знали, що незабаром повстане незалежна українська держава. І от вона у нас є. Нам лишається побудувати її зміст із соціяльною, національною та історичною справедливістю”.

Націоналіст зазначив, що сьогодні українців вже ніхто штучно не поділить на “східняка” чи “західняка”: “У нас триває боротьба за Україну сильну, світлу та заможну. Про таку країну мріють в усіх регіонах – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Проти цього виступають кримінальники та усілякі бандити. Ми мусимо перемогти, бо з нами Бог і Україна”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України