Авторські статті

Ми – на своїй землі, тому не відступимо!

“Вимагаємо, щоби влада почула народ, вимагаємо справедливости, вимагаємо, щоби влада говорила з громадянами людською мовою, а не мовою кийків, зброї та звірів, яких нацькувала на протестувальників. Ми мирні люди, ми – на своїй землі, тому оборонятимемо осердя нашої боротьби і не відступимо!”. Про це увечері 18 лютого 2014 року, виступаючи на Майдані Незалежности, заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер свободи наголосив: режим Януковича постійно вдається до провокацій, і те, що з самого ранку в парламенті не зареєстрували проєкт постанови про повернення країни в конституційне русло – цілеспрямована провокація. “Це стало причиною блокування парламенту. І хіба не провокація, що проти мирних людей, які прийшли до парламенту законно вимагати захисту своїх прав, “Беркут” застосував світлошумові гранати?! Саме спецпризначенці розпочали кидати гранати у пікетувальників, саме з метою спровокувати кровопролиття.

Влада намагається втілити в Україні московський сценарій, бо те, як себе поводив нині “Беркут” і всі силовики, є неприпустимим у цивілізованих країнах. Не можуть у державі функціонувати силові структури, які нищать громадян замість того, аби їх захищати. Такими діями ця влада постійно провокує наш мирний протест, але ми мусимо тримати оборону та домагатися виконання наших вимог”, – зазначив Олег Тягнибок.

Лідер “Свободи” наголосив: “Маємо усвідомлювати, що наша боротьба – це боротьба за нашу честь, гідність, за справедливість. Треба боротися і не припиняти протест. Нехай перекривають в’їзди в Київ, нехай зупиняють метро, але всі кияни мають нині вийти та мирно повстати проти антиукраїнської влади.

Ми все робимо правильно і рано чи пізно здобудемо результати – усі наші вимоги буде виконано. Ми обов’язково здобудемо нову, чесну, справедливу владу, яка керуватиметься Законом. У державі діятимуть цивілізовані правила, і вже ніхто не дозволить собі безкарно вбивати людей”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України