Авторські статті

Ми маємо усвідомити – проти нас розв’язана війна на знищення

Ми маємо усвідомити – проти нас розв’язана війна на знищення, і це не жарт. Вони нас ненавидять. Персонально кожного, хто обрав цю професію, а надто – тих, хто не працює у підконтрольних їм ЗМІ і не виконує їхні темники.

Сьогодні я цілий день не можу оговтатися від шоку – від розповідей моїх колег-телевізійників про те, як міліція їх відстрілювала з пістолетів за висвітлення акції протеста – по камерах і кінцівках. Помаранчева жилєтка “ПРЕСА”, як правильно сказала Оксана Солодовникова Denysova, тепер – одяг для прицільної стрільби. Наврочила.

Ми маємо також усвідомити, що міліція перетворилася з правоохоронного органу на свою протилежність – потужне, озброєне до зубів цинічне банд-формування, якому дозволено абсолютно будь-яке насильство, якому прощається приниження і тортури стосовно до власних громадян, і яке веде війну проти власного народу.

Я думаю, Віталій Захарченко – це один з тих, кого би вигнали з Гестапо за звірство. Після сьогоднішніх куль по журналістах і забороненого конвенціями ООН застосування водометів проти людей за мінусової температури його місце – в Гаазі. На одній лаві підсудних з найодіознішими диктаторами світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.