“Ми будемо стояти тут, доки вимоги українського народу не будуть задоволені”,- Арсеній Яценюк на Майдані

“Ми будемо стояти тут, доки вимоги українського народу не будуть задоволені”,- сказав голова Політради ВО “Батьківщина”, голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк журналістам на Майдані Незалежності під час півмільйонної акції протесту.

Арсеній Яценюк наголосив, що українці вимагають справедливості в нашій країні: “Це вимога справжньої демократії. Перший крок до цього – це відставка уряду Азарова, який знищив європейську мрію України і побив людей. І ця вимога – відставка Януковича, який особисто давав вказівку бити людей, який особисто вбив нашу європейську мрію”.

“Ми будемо стояти тут, доки вимоги українського народу не будуть задоволені”, – сказав він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що це мирна демонстрація.

Він наголосив, що в опозиції є чіткий перелік вимог: “Перша вимога – це відставка уряду Азарова. Друга вимога – це те, щоб Віктор Янукович поніс відповідальність. Це відставка Януковича і проведення дострокових президентських і парламентських виборів”.

За його словами, такого підняття духу України не було протягом останніх десятиліть: “Люди не виходять за пенсію, зарплати, не виходять за гроші. Виходять за ідею і за справедливість. І це – відмінність України і від Росії, і від Білорусі і від інших”.

“Цей шлях буде дуже непростий. Янукович просто так не піде. Та ми будемо боротись, доки в Україні не відновиться реальна демократія. Янукович вкрав мрію українців, і він має нести відповідальність”, – сказав Арсеній Яценюк.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh