Авторські статті

Ми боротимемось за Україну – Олександр Турчинов

Ми захистимо свою державу, і Майдан довів, що українці вміють боротися за свої права. Про це сказав Голова Верховної Ради України, виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов під час інтерв’ю агентству «Франс-Прес».

Олександр Турчинов наголосив, що Україна не піддаватиметься на провокації, які намагається вчинити Російська Федерація, «розігруючи в Криму відпрацьовані під час військових операцій сценарії в Абхазії та Осетії і провокуючи прямий військовий конфлікт, під час якого може постраждати цивільне населення».

«Але Україна буде діяти адекватно, захищаючи свою територію. Ми підтримуємо і не залишаємо наші військові частини та військових моряків, які гідно виконують свій обов’язок в Криму», – сказав Турчинов, наголосивши, що Збройні Сили України приведені в повну бойову готовність.

У країні, за його словами, відбувається підготовка до часткової мобілізації до лав армії та Національної гвардії, рішення щодо створення якої повинна найближчим часом прийняти Верховна Рада України.

Стосовно питання переміщення українських військових територією України – це закрита інформація, яка є державною таємницею, зазначив керівник парламенту.

Крім того, Олександр Турчинов наголосив, що Україна – цілісна та неподільна держава, про що «чітко написано в її Конституції».

«Ми захистимо свою державу, і Майдан довів, що українці вміють боротися за свої права», – сказав він, наголосивши, що сподівається на підтримку західних партнерів та гарантів територіальної цілісності України, відповідно до Будапештського Меморандуму 1994 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.