Новини

МВС “спустило” 51 мільйон на комп’ютери та радіообладнання

Міністерство внутрішніх справ (МВС) уклало низку тендерних угод на придбання комп’ютерного, відео- та радіоустаткування на загальну суму 51,15 млн грн.

Для міліції закупили купу комп’ютерного, відео- та радіоустаткування.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Зокрема, на радіообладнання МВС витратило 10,98 млн грн. Придбано 484 стаціонарні радіостанції, 1222 переносні радіостанції та близько 1,4 тис. антен для переносних радіостанцій різних марок. Постачальниками цього обладнання обрано фірми “Доля і Ко. ЛТД” та “Сервісний Центр Кенвуд”.

За відеообладнання заплатили 25,11 млн грн. У тому числі МВС придбало 250 моноблоків для відеоконференцзв’язку, оснащених пристроями захисту інформації ASA 5505. Вартість такого комплекту становить 7,361 тис. грн.

МВС також придбало 2,5 тис. відеокамер внутрішнього та зовнішнього відеонагляду по 1-1,4 тис. грн та інше обладнання.

Постачальниками відеообладнання обрано фірми “ІТ-Рішення”, “Айсіті Холдинг”, “Інформаційні комп’ютерні системи” та “Зеон”.

Решту 15,06 млн грн отримають фірми “Лан Системс”, “АМІ” та “Сітронікс інформаційні технології Україна” за обладнання для розширення цифрової АТС, серверний програмно-технічний комплекс Інтегрованої інформаційно-пошукової системи органів внутрішніх справ та комп’ютерне устаткування.

 Наші гроші

 

 

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.