Авторські статті

МВС не допустить нових спалахів конфліктів, – Аваков

Міністерство внутрішніх справ погоджує свої дії з Андрієм Парубієм та Самообороною Майдану та обіцяє не допустити мародерства та нових спалахів конфліктів, а також продовжує шукати зниклого Януковича.

Про це повідомив в.о міністра внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Поки ми знаходимось у перехідному періоді, поки тільки починається спільне патрулювання МВС та Самооборони Майдану і сподіваюсь, що в найкоротший час це стане нормальним явищем на вулицях Києва”, – повідомив Аваков.

“Важливо зрозуміти, що збереження балансу в суспільстві надзвичайно важливо для тих перевтіленнь, які зараз відбуваються, зокрема, у парламенті, де ухвалюються важливі закони. Поки що нам вдається вирішувати всі конфлікти мирно за виключенням випадків мародерства – такі ситуації недопустимі”, – зазначив в.о. міністра внутрішніх справ.

Аваков повідомив, що вчора разом з Валентином Наливайченко він був у Криму, де займався проблемними питаннями Сімферополя і Севастополя та намагалися знайти зниклого екс-президента.

За словами Авакова, знайти не вдалось, але з’ясовано, що Янукович вилетів з Києва до Харкова 21 лютого, переночував там, потім вертольотом перелетів в Донецьк, звідки літаком намагався вилетіти, але прикордонна служба не дозволила йому це зробити і він на автомобілі виїхав до Криму, де зупинився в приватній резиденції і не використав жодну державну резиденцію.

Також Аваков повідомив, що Янукович вчора о 23.50 власноруч підписав заяву про відмову від державної охорони, але залишив приблизно 15 чоловік охорони та разом з Клюєвим відбув у невідомому напрямку, вимкнувши всі види зв’язку.

“Обставини за яких зник екс-президент Янукович продовжують з’ясовуватись”, – повідомив Аваков.

У свою чергу комендант Майдану, член фракції “Батьківщина” Андрій Парубій повідомив, що за декілька днів, протягом яких МВС та Самооборона патрулює Київ ми прийшли порозуміння, щоб всі чесні міліціонери, які не вчиняли злочинних дій змогли повернутись на вулиці Києва.

“Ми поступово переходимо на спільне патрулюванню по всьому Києву, але ті правоохоронці, які виконували злочинні накази будуть покарані, – повідомив Парубій. – Я переконаний, що дуже швидко і ефективно ми зможемо встановити порядок по всій країні і покарати всіх тих, хто був причетний до злочинів під час Майдану”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.