Новини з Австрії

МВС Австрії: кількість прохачів притулку в Австрії у першій половині року скоротилося

Кількість клопотань про надання притулку в першій половині року скоротилося, що, ймовірно, в основному пов’язане з кризою

Кількість прохань різко зросло на початку року, потім розгорілася пандемія і воно знизилося, і ось у червні кількість заявок знову зросла вперше з початку кризи.

Зокрема, дані Міністерства внутрішніх справ повідомляють про 5 424 заяви в період з початку січня до кінця червня. У порівняльному періоді 2019 року їх було 6 030. Це означає падіння на 9,8 відсотка в цьому році.

Місяць з найбільшою кількістю заявок був січень (1 504 заявок), що відповідає збільшенню більше ніж на 43 відсотки. Після цього цифри поступово зменшувалися. Мінімум був досягнутий у квітні під час блокування з 338 заявками. Це було найнижча щомісячна кількість клопотань про надання притулку в цьому тисячолітті. У червні було подано 1 036 заяв, що на 25 більше, ніж у тому ж місяці минулого року.

Більшість прохань надійшло від людей із Сирії (1687 осіб) та Афганістану (1085 осіб). Всього в 2020 році було прийнято 3345 позитивних рішень про надання притулку. Допоміжна захист було надано 1 018 раз, а дозволу на проживання з гуманітарних міркувань — 900 разів.

За матеріалами:https://orf.at/
Фото:Picturedesk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.