МВС Австрії: кількість прохачів притулку в Австрії у першій половині року скоротилося

Кількість клопотань про надання притулку в першій половині року скоротилося, що, ймовірно, в основному пов’язане з кризою

Кількість прохань різко зросло на початку року, потім розгорілася пандемія і воно знизилося, і ось у червні кількість заявок знову зросла вперше з початку кризи.

Зокрема, дані Міністерства внутрішніх справ повідомляють про 5 424 заяви в період з початку січня до кінця червня. У порівняльному періоді 2019 року їх було 6 030. Це означає падіння на 9,8 відсотка в цьому році.

Місяць з найбільшою кількістю заявок був січень (1 504 заявок), що відповідає збільшенню більше ніж на 43 відсотки. Після цього цифри поступово зменшувалися. Мінімум був досягнутий у квітні під час блокування з 338 заявками. Це було найнижча щомісячна кількість клопотань про надання притулку в цьому тисячолітті. У червні було подано 1 036 заяв, що на 25 більше, ніж у тому ж місяці минулого року.

Більшість прохань надійшло від людей із Сирії (1687 осіб) та Афганістану (1085 осіб). Всього в 2020 році було прийнято 3345 позитивних рішень про надання притулку. Допоміжна захист було надано 1 018 раз, а дозволу на проживання з гуманітарних міркувань — 900 разів.

За матеріалами:https://orf.at/
Фото:Picturedesk

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh