Авторські статтіТехно

MTM представило тюнінгований седан Audi S8 Talladega R з 802 к. с.

Німецьке тюнінг-ательє MTM перед офіційним показом на автосалоні в Женеві розсекретило модернізовану версію седана Audi S8 Talladega R, який отримав двигун на 802 кінські сили.

В рамках проведеного MTM тюнінгу Audi S8 Talladega R отримав новий аеродинамічний комплект, що складається з переднього і заднього спойлерів, поліпшених бічних частин, модернізованого дифузора і спортивних бічних дзеркал. Усі елементи зроблені з вуглецевих матеріалів. Також німецький седан отримав передову високоефективну систему гальмівних вуглецево-керамічні механізмів.

Але головним достоїнством оновленого Audi S8 Talladega R став найпотужніший 4-літровий двигун V8 Biturbo, який здатний виробляти 802 кінські сили та має 945 Нм крутного моменту. Такий агрегат робить німецький седан одним з найпотужніших повнорозмірних автомобілів у світі. На розгін до «сотні» тюнінгована модель витрачає всього 3,1 секунди, а її максимальна швидкість становить майже 350 км/год. В комплект до двигуна йде восьмиступінчаста автоматична КПП і повнопривідна система Quattro. Ціна на Audi S8 Talladega R від MTM досягає 242,96 тисячі доларів.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України