Авторські статті

МОУ виплатило грошові винагороди бійцям АТО на суму 15 мільйонів 806 тисяч гривень

   «Станом на 8 червня 2015 року Міністерство оборони України виплатило грошові винагороди бійцям АТО на суму 15 млн 806 тис. грн. Із них 542 тисячі — за знищену чи захоплену військову техніку ворога. 1 мільйон 766 тис. грн. — за успішне виконання бойового завдання у складі підрозділу. Цю винагороду отримали 354 військовослужбовці». Про це сьогодні, 9 червня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила помічник Міністра оборони України — прес-секретар полковник Вікторія Кушнір.

За безпосередню участь у бойових діях виплачено 13 мільйонів 498 тисяч грн. Їх отримали 2 тисячі 425 військовослужбовців ЗСУ.

Також кожна сім’я військовослужбовця, який загинув при виконанні службових обов’язків, отримує соціальну виплату у розмірі 500 мінімальних заробітних плат, тобто 609 тисяч гривень.

З початку 2015 року до Департаменту фінансів Міністерства оборони надійшло 722 справи на виплату допомоги членам сімей військовослужбовців, які загинули. Тільки за останній тиждень надійшло та опрацьовано 100 особових справ.

Станом на 8 червня 2015 року 1274 сім’ї загиблих героїв вже отримали грошову допомогу.

Керівництво Міноборони та Генштабу тримає ці питання на постійному контролі. Про всі випадки несвоєчасних виплат військовим ЗС України Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак отримує щоденну доповідь.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України