Авторські статті

МОУ спростовує факт годування військових м’ясом з 1968 року

З приводу відео, оприлюдненого в мережі інтернет «Тушу 1968 года режут бензопилой», на вимогу Міністра оборони України у військовій частині А1815 проведена перевірка якості харчового забезпечення та побутові умови у підрозділі.

Для ретельної перевірки розповсюдженої інформації, щодо неякісного харчування військовослужбовців у військовій частині у смт Гончарівськ, на місце події направлена комісія, до складу якої увійшли представники Військової служби правопорядку, Тилу Збройних Сил України та волонтери Міноборони України

Перевіркою встановлено, що працівниками фірми, яка надає послуги з харчування, дійсно проводилося розрізання заморожених туш електропилкою для закладення їх в морозильні камери. По даному факту військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону була проведена перевірка. Із результатами перевірки ЗМІ можуть детально ознайомитися.

Автор відео, мобілізований журналіст В’ячеслав Поєзніков представляє глядачам штамп на м’ясі з цифрами 10-01-68 за дату замороження. Таке трактування не відповідає дійсності.

Насправді, позначка придатності та ветеринарні штампи мають у центрі 3 пари цифр: перша пара означає порядковий номер області, друга — порядковий номер району (міста), третя — порядковий номер державної установи ветеринарної медицини, і аж ніяк не рік замороження!

Щодо інших недоліків, виявлених під час перевірки Міністром оборони України прийнято рішення призначити службові розслідування щодо діяльності відповідальних військовослужбовців ЗС України, а також перевірити факти ймовірної змови командування військової частини із представниками фірми-постачальника послуг харчування.

За інформацією, яку надав начальник Головного управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України генерал-майор Олександр Дублян, в рамках перевірки до відповідальності вже притягнуто десять осіб.

Відео, що викликало перевірки у військовій частині А1815.

Прес-служба Міністерства оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України