Москві потрібен південь України, аби відірвати нашу державу від моря, особливо в період формування нових геополітичних реалій

Нині для Путіна важливо не тільки опанувати Донбас, а й південну частину України – Одесу, Миколаїв, Херсон. Шляхом точкових провокацій Кремль намагається збурити ситуацію. Південна частина України потрібна Москві, щоби відірвати частину нашої держави від моря в той час, коли формуються нові геополітичні реалії і Україна може стати однією з засновників нового бачення розвитку Европи, тобто утворення так званого Балто-Чорноморського Союзу, про який свого часу говорив одесит Юрій Липа.

Про це 6 травня 2014 року під час брифінгу в Українському кризовому медія-центрі заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів зазначив, що відповідальність за ті 44 жертви, які були в Одесі, має нести персонально Путін та його оточення.

“Путін був режисером тих подій, які відбулися в Одесі та які відбуваються нині на сході України. Одеська міліція діяла безвідповідально та активно підтримувала дії терористів і сепаратистів. Зокрема, будучи в Одесі, я відвідав одеських свободівців, які отримали вогнепальні поранення і перебувають у реанімації. Такий стан хлопців – наслідки терористичних діянь сепаратистів у південній столиці України”, – зазначив Олег Тягнибок.

Крім того, очільник “Свободи” висловив переконання про необхідність притягнення до відповідальности деяких очільників одеської міліції за абсолютну бездіяльність та сприяння терориста.

“Одесити налаштовані на боротьбу з сепаратистами, вони підтримують українську незалежність та виступають проти втручання у внутрішні справи України. Очевидно, що для Путіна Одеса є стратегічно важливою. Йому важливо опанувати не тільки Донбас, а й південну частину України – Одеса, Миколаїв, Херсон. Шляхом точкових провокацій Кремль намагається збурити ситуацію. Південна частина України потрібна Москві, щоби відірвати частину нашої держави від моря в той час, коли зараз формуються нові геополітичні реалії і Україна може стати однією з засновників нового бачення розвитку Европи, тобто утворення так званого Балто-Чорноморського Союзу, про який свого часу говорив одесит Юрій Липа.

Я переконаний, що нам вдасться опанувати ситуацію на сході, незважаючи на недостатньо рішучі дії під час АТО. Саме тому нині український парламент ухвалив низку рішень щодо допомоги українським силовикам. Зазначу, що після поїздки в Одесу я вкотре переконався, що Одеса – це патріотичне місто і його мешканці відстояли свою територію, на жаль, ціною крові патріотів”, – підсумував Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh