Авторські статті

Москві потрібен південь України, аби відірвати нашу державу від моря, особливо в період формування нових геополітичних реалій

Нині для Путіна важливо не тільки опанувати Донбас, а й південну частину України – Одесу, Миколаїв, Херсон. Шляхом точкових провокацій Кремль намагається збурити ситуацію. Південна частина України потрібна Москві, щоби відірвати частину нашої держави від моря в той час, коли формуються нові геополітичні реалії і Україна може стати однією з засновників нового бачення розвитку Европи, тобто утворення так званого Балто-Чорноморського Союзу, про який свого часу говорив одесит Юрій Липа.

Про це 6 травня 2014 року під час брифінгу в Українському кризовому медія-центрі заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів зазначив, що відповідальність за ті 44 жертви, які були в Одесі, має нести персонально Путін та його оточення.

“Путін був режисером тих подій, які відбулися в Одесі та які відбуваються нині на сході України. Одеська міліція діяла безвідповідально та активно підтримувала дії терористів і сепаратистів. Зокрема, будучи в Одесі, я відвідав одеських свободівців, які отримали вогнепальні поранення і перебувають у реанімації. Такий стан хлопців – наслідки терористичних діянь сепаратистів у південній столиці України”, – зазначив Олег Тягнибок.

Крім того, очільник “Свободи” висловив переконання про необхідність притягнення до відповідальности деяких очільників одеської міліції за абсолютну бездіяльність та сприяння терориста.

“Одесити налаштовані на боротьбу з сепаратистами, вони підтримують українську незалежність та виступають проти втручання у внутрішні справи України. Очевидно, що для Путіна Одеса є стратегічно важливою. Йому важливо опанувати не тільки Донбас, а й південну частину України – Одеса, Миколаїв, Херсон. Шляхом точкових провокацій Кремль намагається збурити ситуацію. Південна частина України потрібна Москві, щоби відірвати частину нашої держави від моря в той час, коли зараз формуються нові геополітичні реалії і Україна може стати однією з засновників нового бачення розвитку Европи, тобто утворення так званого Балто-Чорноморського Союзу, про який свого часу говорив одесит Юрій Липа.

Я переконаний, що нам вдасться опанувати ситуацію на сході, незважаючи на недостатньо рішучі дії під час АТО. Саме тому нині український парламент ухвалив низку рішень щодо допомоги українським силовикам. Зазначу, що після поїздки в Одесу я вкотре переконався, що Одеса – це патріотичне місто і його мешканці відстояли свою територію, на жаль, ціною крові патріотів”, – підсумував Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України