Авторські статті

Захід скористається прорахунками РФ, – Портников

Згода Росії взяти участь в обговоренні агресії проти України в Керченській протоці в «нормандському» форматі буде свідчити про одне з найбільш серйозних дипломатичних поразок Кремля. Про це відомий український журналіст Віталій Портников написавши у своєму Telegram-каналі. За його словами, в такому випадку РФ доведеться визнати свою провину.

Публіцист зазначив, що розширення «нормандського» формату на Керченську протоку може виявитися свого роду прелюдією його розширення на територію Криму і на «визнання Москвою конфліктного потенціалу, закладеного в самому факті окупації цієї території України».

«Беручи до уваги те, що відновлення міжнародного права і відмова від Криму – це одне з головних вимог американської сторони, можна стверджувати, що Захід – використовуючи прорахунки Путіна — в цілому Росію в правильному переговорного напрямку, а також створює платформу для майбутньої капітуляції Москви перед очевидними переможцями вже не в «холодної», так в «гібридної» війні», — вважає Портников.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України