Авторські статті

Москва готова діяти найганебнішими методами, включаючи вбивства і терор

Геннадій Кернес – мій політичний опонент впродовж багатьох років. Так буде завжди. Я ніколи не зміню свою точку зору стосовно його ганебних дій і не прощу злочини, що він чинив по-відношенню до колишньої опозиції та до активістів Майдану.

Вважаю, що він мав сидіти в тюрмі разом з Добкіним. Не зміню свою громадянську позицію і не забуду минуле. Але те, що з ним сталося сьогодні – це дуже небезпечний прецедент. Це ще одне підтвердження того, що Москва готова діяти найганебнішими методами, включаючи вбивства і відкритий терор.

Путін, розуміючи, що його плани на Південному Сході провальні, оскільки, більшість людей підтримують цілісність Україну, розпочав відстріл політиків. При чому, розпочав з опозиційних до нової влади. Мабуть, не потрібно пояснювати для чого. В тому, що це спланована спецоперація Кремля, у мене жодних сумнівів нема. Мета очевидна – посіяти паніку і розпач в суспільстві. Головна мета – зрив президентських виборів.

Втім, переконаний, що їм нічого не вдасться. А я бажаю меру Харкова швидкого одужання і сподіваюся, що з ним все буде добре. Політика – це політика, але ми ще й люди. Норми християнської моралі ніхто не відміняв. Все в руках Божих.

Зорян ШКІРЯК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України