Москва готова діяти найганебнішими методами, включаючи вбивства і терор

Геннадій Кернес – мій політичний опонент впродовж багатьох років. Так буде завжди. Я ніколи не зміню свою точку зору стосовно його ганебних дій і не прощу злочини, що він чинив по-відношенню до колишньої опозиції та до активістів Майдану.

Вважаю, що він мав сидіти в тюрмі разом з Добкіним. Не зміню свою громадянську позицію і не забуду минуле. Але те, що з ним сталося сьогодні – це дуже небезпечний прецедент. Це ще одне підтвердження того, що Москва готова діяти найганебнішими методами, включаючи вбивства і відкритий терор.

Путін, розуміючи, що його плани на Південному Сході провальні, оскільки, більшість людей підтримують цілісність Україну, розпочав відстріл політиків. При чому, розпочав з опозиційних до нової влади. Мабуть, не потрібно пояснювати для чого. В тому, що це спланована спецоперація Кремля, у мене жодних сумнівів нема. Мета очевидна – посіяти паніку і розпач в суспільстві. Головна мета – зрив президентських виборів.

Втім, переконаний, що їм нічого не вдасться. А я бажаю меру Харкова швидкого одужання і сподіваюся, що з ним все буде добре. Політика – це політика, але ми ще й люди. Норми християнської моралі ніхто не відміняв. Все в руках Божих.

Зорян ШКІРЯК

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh