Авторські статті

Україна має приділити особливу увагу розробці свого тактичного ракетного комплексу

“Москва цього дуже боїться”, – експерт розповів, на що здатна Україна і чому про це вголос не говорять

Таку думку висловив військовий експерт Ігаль Левін.

“Україні потрібно розробити своє ТРК, а для цього в України стратегічно все було, тому що всю документацію передали з Саудівської Аравії у 2017 або 2018 році, тобто теоретично і база вже на той момент була. Далі залишалося питання фінансування”, – заявив Левін для Radio NV.

Військовий аналітик висловив свою думку з приводу того, що без зайвого розголосу цілком може виробляти Україна: “Уже триває повномасштабна війна понад два роки, мені здається, що було б дивно, якби не велися роботи в цьому напрямку. Україні потрібно створити свою ракету, яка ніяк не залежить від американської волі, італійців і не важливо кого, яка може до Москви долетіти. Це прямо багато чого змінює, це важливо. До речі, Росія цього боїться, тому їхня агентура всіма силами різала можливості України володіти своїми ОТРК до моменту обмеженого, а потім повномасштабного вторгнення”.

“Москва цього дуже боїться. Якщо таке ведеться, то, напевно, у повній секретності, але було б дивно, якби воно не велося. Якщо в майбутньому розкриються документи і виявиться, що Україна не вела тут жодних робіт, то я дуже здивуюся, а якщо виявиться, що вела, то це ми за фактом дізнаємося”, – підкреслив Ігаль Левін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України