Авторські статтіУкраїнське військо

Моряки-прикордонники пройшли навчання по рятуванню людського життя на воді. Відео

Днями викладачі Ізмаїльського навчально-тренувального загону спільно з інструкторами навчального центру ПрАТ «Українського дунайського пароплавства» провели зайняття для моряків-прикордонників по рятуванню людського життя на воді.

Тренування відбувалося на базі навчально-тренажерного судна «Новий Донбас», який включає в себе тренажерні комплекси «Пожежа», «Боротьба з водою», «Рятувальні засоби» та «Рятувальна шлюпка». Зауважимо, що матеріально-технічна база його одна з найкращих в Україні та на сьогоднішній день відповідає вимогам з підготовки фахівців по діям у надзвичайних ситуаціях на морі.
До практичних занять залучалися екіпажі Ізмаїльської корабельно-катерної групи та Кілійського дивізіону кораблів та катерів Одеського загону морської охорони. Актуальністю проведення подібних практичних занять стали нещодавні трагедії із плавзасобами на морі.
З метою підвищення навиків по рятуванню людей на воді, які потрапили у надзвичайну ситуацію, керівництвом навчально-тренувального загону морської охорони та ПрАТ «УДП» досягнуто домовленостей по проведенню таких занять на постійній основі.

Держприкордонслужба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh