Монстри-мутанти з Тихоокеанського сміттєвого острова можуть знищити людство, – вчені

Маловивчене дно океанів таїть у собі монстрів, гірше прибульців: їх будова і небезпека залишається загадкою для людей. Якщо вчені не розгадають цей феномен – то тварі з штучного радіаційного острова погублять землян, вважають експерти.

Вчені зізналися, що виявили нову загрозу для людства – вона ще називається «Сьомим континентом». Суть ідеї дослідників полягає в тому, що небезпечними для землян стали не інопланетяни, нові види вірусів або ж Третя світова війна. Розгадка знаходиться там, де ніхто не міг припустити і значно ближче до людей, що стало справжнім резонансом. Східний сміттєвий континент виявили в Тихому океані між 135°-155° західної довготи і 35°-42° північної широти. Велика тихоокеанська сміттєва пляма не була природних явищем, а з’явилося через людей. Вчені повідомляють, що це скупчення сміття антропогенного походження (пластику та інших відходів, принесених водами Північно-тихоокеанської системи течій).

Попередження про те, що люди самі себе знищать, вже не здаються настільки уявними і неможливими. Більше того, аналітики попереджають, що люди можуть постраждати від своєї гонки за використанням пластику та поліетилену. Поки вивченням Космосу займаються у всіх країнах світу, розглянути дно океанів, річок і заток не є пріоритетом для вчених. На даний момент, 80% живих організмів, що мешкають у води, яка вивчена за різними даними від 2 до 10% з 100% загальної площі. Тварини різноманітні і здатні мутувати і жити в глибоких ущелинах з рекордним тиском і глибиною.

Більш реальною буде версія загибелі від монстрів, які ховаються під водою і можливо під Землею. Монстри-мутанти з Тихоокеанського сміттєвого острова можуть знищити людство, попереджають аналітики. Якщо поява мутантів-акул, скатів, і хижаків не вигадка, а особливий вид, який ще не вивчений людьми, то варто побоюватися тварюк і з острова сміття. За приклад може стати вигадка чи пророцтво про «Кайдзю», таємничу  істота, назва якого взято з фільму.

Імовірно воно могло мутувати і пристосуватися до радіації, тиску і сейсмології планети. Таким чином воно стало сильним і невразливим для будь-яких вакцин і зброї. Тому, якщо подобу «кайдзю» дійсно існує, то це може стати апокаліпсисом для людей, які не готові до зустрічі з невідомими тваринами, можливо наділені інтелектом або розумом.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh