Авторські статтіТехно

Монстри-мутанти з Тихоокеанського сміттєвого острова можуть знищити людство, – вчені

Маловивчене дно океанів таїть у собі монстрів, гірше прибульців: їх будова і небезпека залишається загадкою для людей. Якщо вчені не розгадають цей феномен – то тварі з штучного радіаційного острова погублять землян, вважають експерти.

Вчені зізналися, що виявили нову загрозу для людства – вона ще називається «Сьомим континентом». Суть ідеї дослідників полягає в тому, що небезпечними для землян стали не інопланетяни, нові види вірусів або ж Третя світова війна. Розгадка знаходиться там, де ніхто не міг припустити і значно ближче до людей, що стало справжнім резонансом. Східний сміттєвий континент виявили в Тихому океані між 135°-155° західної довготи і 35°-42° північної широти. Велика тихоокеанська сміттєва пляма не була природних явищем, а з’явилося через людей. Вчені повідомляють, що це скупчення сміття антропогенного походження (пластику та інших відходів, принесених водами Північно-тихоокеанської системи течій).

Попередження про те, що люди самі себе знищать, вже не здаються настільки уявними і неможливими. Більше того, аналітики попереджають, що люди можуть постраждати від своєї гонки за використанням пластику та поліетилену. Поки вивченням Космосу займаються у всіх країнах світу, розглянути дно океанів, річок і заток не є пріоритетом для вчених. На даний момент, 80% живих організмів, що мешкають у води, яка вивчена за різними даними від 2 до 10% з 100% загальної площі. Тварини різноманітні і здатні мутувати і жити в глибоких ущелинах з рекордним тиском і глибиною.

Більш реальною буде версія загибелі від монстрів, які ховаються під водою і можливо під Землею. Монстри-мутанти з Тихоокеанського сміттєвого острова можуть знищити людство, попереджають аналітики. Якщо поява мутантів-акул, скатів, і хижаків не вигадка, а особливий вид, який ще не вивчений людьми, то варто побоюватися тварюк і з острова сміття. За приклад може стати вигадка чи пророцтво про «Кайдзю», таємничу  істота, назва якого взято з фільму.

Імовірно воно могло мутувати і пристосуватися до радіації, тиску і сейсмології планети. Таким чином воно стало сильним і невразливим для будь-яких вакцин і зброї. Тому, якщо подобу «кайдзю» дійсно існує, то це може стати апокаліпсисом для людей, які не готові до зустрічі з невідомими тваринами, можливо наділені інтелектом або розумом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України