Монополізму у постачанні енергоресурсів в Україну більше не буде – Президент

Президент України Петро Порошенко заявив, що в інтересах енергетичної безпеки держави частка постачальника будь-якого виду енергетичних ресурсів не має перевищувати 30 відсотків.

«Наша стратегія виходить з того, що частка жодної сторони за жодних обставин, за жодних цінових спокус не повинна перевищувати 30%. 30 відсотків і не кубом більше, навіть якби газ давали задарма!», – наголосив Президент, виступаючи на засіданні Ради національної безпеки та оборони.

За словами Глави держави, за останній рік країна досягла значного прогресу у забезпеченні безпеки в питаннях постачання газу. «Перезимували без буржуйок і каганців. Ми виграли зимову битву з «Газпромом», хоча, звичайно, про повну перемогу в цій війні говорити зарано. Монополії цієї політико-енергетичної структури в постачанні нам газу, нарешті, вперше за 23 роки, покладено край», – сказав Президент, зазначивши, що частка «Газпрому» в імпорті в Україну за підсумками першого кварталу склала лише 37%. «Решта – це поставки від наших європейських партнерів, причому глибоко диверсифіковані: в реверсних постачаннях задіяні більше десяти компаній», – відзначив Петро Порошенко.

Прес-служба Президента України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh