Політика

Моноліт Януковича розсипеться, олігархи починають “яйцекладку” в чужому таборі

Опозиція має оголосити узгодженого кандидата в президенти 2015 року зі єдиною командою. Про це в інтерв’ю “Газеті по-українськи” сказав колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

“Хтось стверджує, що при єдиному кандидаті погано працюють інші. Як людина, яка була у владі, скажу: влада так багато, що можна працевлаштувати і 125 кандидатів у президенти. Лише б вони хотіли працювати, а не конкурувати до і після виборів. Ми повинні мати не просто узгодженого кандидата, а й публічно оголошену до виборів команду виконавців. У суспільстві я чую: а хто буде прем’єром, генпрокурором, міністром внутрішніх справ? Можливо, людей не цікавить лише “Рибгосп”. Перед нами стоїть моноліт грошей, спецназу, судів, чиновників, преси. Вони сильні тому, що переконані: Януковичу намалюють 30 відсотків “, – зазначив він.

За словами екс-міністра внутрішніх справ, лідер повинен стати уособленням команди.

“Раптом перед Януковичем” вистрілює “узгоджений кандидат з програмою і рейтингом в 30 відсотків. Тому що кожен голос буде підібраний. Наприклад, мене дуже турбує українське книговидавництво. Я бачу, що, умовно кажучи, міністр освіти Малкович для мене є символом, що план буде реалізований. Тоді лідер стає тільки уособленням команди.

Це колосально мобілізує електорат, тому що він побачить свій інтерес, свого виконавця та лідера, що про це домовилися ще до виборів. Тепер подивіться на ту сторону – на моноліт Януковича, як він себе веде, коли чує такі новини. Він розсипається, олігархи починають “яйцекладку” в чужому таборі, чиновники – зливати інформацію, міліціонери – ухилятися. Навіть члени команди президента вертольоти шукають або думають, як не стати крайніми “, – зазначив Юрій Луценко.

За матеріалами: Gazeta.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.