У Відні – високі ціни на роботи побутових майстрів

Після моніторингу цін Палата Праці (AK) сигналізує про високі ціни на послуги побутових майстрів у Відні. Згідно з даними АК, загальні витрати часто дуже різні, а до погодинної плати, як правило, ще додається і компенсація транспортних витрат.

Одна година роботи спеціаліста в Відні в середньому коштує близько 91 євро. Для аналізу цін в період з середини липня до середини серпня АК перевірила 81 віденську фірму по наданню різних послуг, включаючи фірми з виготовлення ключів і розтину замків.

Згідно з опитуванням АК, найдорожче коштують послуги по системам опалення, одна робоча година тут може коштувати від 97 до 132 євро. Вартість години сантехніка становить від 73 до євро 112 євро. Робота електрика може коштувати до 108 євро в годину, плиточник до 78 євро і установник склопакетів до 98 євро. У всіх цих категоріях ціни з 2015 року зросли на 10-14 відсотків.

Тим не менш, дорожні витрати ще не включено в ці ціни, того АК рекомендує заздалегідь запитувати ці розцінки в компанії, щоб уникнути несподіваного значного зростання витрат. Вибір майстра поруч з вами часто окупається.

Необхідно бути також дуже обережним у залученні екстрених аварійних служб, так як вони можуть стягувати додаткову плату за нічні години, вихідні або святкові дні. АК рекомендує уникати послуг екстрених служб, які рекламують помітно низькі ціни або не надають інформацію про адресу компанії.

За матеріалами:https://www.vienna.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh