Авторські статтіЗдоров'я

Молоко може призвести до розвитку небезпечних хвороб – лікарі

Вчені вже давно засумнівалися в користі молока, досліди показують, що до даного продукту необхідно відноситися досить обережно. Зловживання може викликати незворотні процеси в організмі.

Кожен з нас пам’ятає, як з самого дитинства мами пхали нас молоком, вважаючи її корисною для організму і особливо для формування кісток і зубів. Тепер же вчені засумнівалися в такій незаперечну користь даного продукту, веди останні тести показують, що ефект може бути прямо протилежним.

Особливу небезпеку молоко несе для жінок, адже лактоза, яка міститься в продукті у великій кількості в молоці, може сприяти розвитку пухлинних процесів в яєчках.

Обережніше з молоком потрібно бути тим, у кого жирна або сальна шкіра, а також проблеми із зайвою вагою. Справа в тому, що в ньому велику кількість жирних кислот Омега-6. Надмірний вміст їх в людському тілі може призвести до неконтрольованого зростання жирових клітин.

Обмежити вживання молока потрібно тим, хто вже має серйозні проблеми з нирками. Ще воно, до речі, є однією з найпоширеніших у світі причин алергії. При чому, дивуються фахівці, більшість нещасних і не підозрюють, що у них алергія на молоко — так непомітно протікає реакція.

Вживання некип’яченого молока ж, попереджають дієтологи та інші фахівці, загрожує сибірською виразкою і туберкульоз. В необробленому молоці може міститися просто величезна кількість бактерій, попереджають вони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України