Виявляється, для шкірного віку є свій варіант макіяжу, який допоможе виглядати молодше.
Бажання бути красивою з кожним роком стає все сильніше. На щастя, у кожної дівчини є можливість за допомогою декількох нескладних рухів примножити свою красу і статb яскравіше й виразніше. Однак не варто забувати, що природний макіяж, який ви робили в 20 років, вам не підійде до 30 років. Візажисти стверджують, що в цьому віці потрібно проробляти більше маніпуляцій, ніж раніше. Ми попросили скласти інструкцію по макіяжу для тих, кому вже далеко не 20 років.
«Для початку дуже важливо підібрати правильні засоби щоденного і додаткового догляду. Текстури повинні відповідати типу вашої шкіри, їх кількість має бути невеликим, і вони повинні підходити в якості основи під макіяж. Перед важливим виходом знайдіть час для того, щоб зробити маску для обличчя і додатково підготувати свою шкіру до макіяжу», – радить Ольга Комракова, міжнародний візажист Clarins.
Після відходу приступите до нанесення бази під тональний засіб, яка буде вирівнювати колір обличчя. «Це засіб чудово готує шкіру до нанесення тонального засобу, заповнює і маскує пори, а також глибокі і дрібні зморшки», – коментує Ольга Комракова.
Потім озбройтеся тональним кремом. Головна помилка дівчат за 30 років – нанесення щільного тонального засобу в надії, що він зможе замаскувати пігментні плями і зморшки. На жаль, як раз таки він зробить їх більш помітними і підкреслить ваш вік, а то й додасть зайві пару років. Тому обираєте тональний засіб з легкою текстурою, адже чим вона тонша, тим менш помітною буде на обличчі. Перед нанесенням візажисти радять зігріти крем в руках, так покриття на шкірі буде більш делікатним і природними.
Переходимо до найголовнішого – маскування кіл під очима. «Без консілера тут не обійтися. У більшості дівчат, а з віком майже у всіх, з’єднання є синці під очима, судини стають все помітнішими. Покладіть консілер хоча б в область западини між переніссям і куточком ока, одразу побачите різницю. Погляд освіжиться моментально. Ще трохи консілера можна наносити під очі легкими рухами. Дуже важливо не переборщити з продуктом», – пояснює Дарія Галій, візажист салону «Мільфей» на Фрунзе.
Щоб освіжити обличчя і надати йому більш молодий вид, нанесіть на яблучка щік рум’яних природних відтінків, а від сіро-коричневі кольори краще назавжди забути, так як вони старять вас. Щічки повинні бути рожевими або персиковими – саме ці тоні надають обличчю здоровий відтінок.
Переходимо до макіяжу очей. Тіні наносити лише на верхню повіку (рухоме і нерухоме). Нижня ж віко краще не підкреслювати – це ускладнить погляд, виявити зморшки і зробить колір обличчя і свіжим. «Підкресліть олівцем слизову оболонку очей і зовнішній кут. На центр рухомого століття нанесіть мерехтливі тіні, а на складку століття й у зовнішній кут – матові», – радить Ольга Комракова.
Обов’язково підкреслюйте брови – це візуально омолодити особа. Домалюйте відсутні волоски олівцем, а саму форму можна оформити за допомогою спеціальних палеток для брів.
Перш ніж приступити до макіяжу губ, візажисти радять спочатку нанести бальзам або користуватися зволожуючою помадою, яка не буде підкреслювати зморшки, а запам’ятати їх.
«Дуже важливо пам ” ятати, що надто чіткі брови, сухі рум’яна, сухі коректори і щільні тональні текстури підкреслять зморшки і додадуть вам віку», – попереджує Дар’я Галій.
Надихайтеся прикладами зірок, які в свої трохи за 30 виглядають вже точно на 20. І все це завдяки макіяжу.