Молодий місяць у близнюках 13 червня 2018! Що потрібно робити в цей день, щоб всі ваші мрії збулися

Молодий місяць у Близнюках – дивовижний час, в якому поєднуються такі вияви буденного життя, як непомірна радість, позитивний настрій, сплески емоцій і короткочасні періоди нудьги, коли здається, що весь світ навколо жахливий.

Близнюкам владі значною слідувати миттєвим поривам, хапатися за кілька справ одночасно і жодне з них не доводити до фіналу, навчатися новому, планувати і не завершувати. Для того щоб цей бурхливий період сплесків надмірної активності і всепоглинаючої пасивності приніс лише позитивні результати, необхідно скласти чіткий план і невідкладної слідувати кожному продуманим заздалегідь кроці.

КРОК ПЕРШИЙ

Близнюки – наївні мрійники, які планують тисячі місій, але жодну з них не виконують. Така природа цих ефемерних створінь, без порожніх мрій порожня і їх життя. Однак незавершеність дій залишається безкарною тільки для Близнюків. Людям, які не належать до цього знаку зодіаку, необхідно приділяти увагу не тільки планами, альо кож результатами.

В першу чергу необхідно скласти чіткий план дій, в якому кожен етап буквально розкладений по поличках. Якщо безпосередньо для Близнюків є важливим б ‘ є через край енергія, дія, то для представників інших знаків необхідно виставити в якості пріоритету саме кінцевий результат активності. Якщо всі зусилля, спрямовані на досягнення певної мети, залишаться порожніми, кармічне покарання не змусить себе довго чекати.

КРОК ДРУГИЙ

Одна з головних позитивних сторін Близнюків – вміння виловлювати інформацію з Космосу, тобто, буквально нутром відчувати підказки, які дає Всесвіт для здійснення задуманих цілей. В цей молодик загостриться інтуїція і у інших знаків, важливо лише зловити хвилю і не пропустити цінну інформацію.

КРОК ТРЕТІЙ

У цей період можливе здійснення навіть найдивовижніших і, здавалося б, нездійсненних бажань. Важливо лише вміти попросити Всесвіт виконати мрію. Для досягнення мети необхідно візуалізувати, представляти в думках володіння бажаною річчю, наприклад, гаманцем, туго набитим грошима або новим авто. Потрібно буквально відчути, відчути ті емоції, які охопили б вас, наприклад, при перебуванні за кермом. Вміле дію правильно продуманої думки неминуче тягне за собою матеріальний успіх. Альо не варто надмірно покладатися на милість Всесвіту – без наполегливості і бажання що-небудь зробити для досягнення мети, мрія не здійсниться. Іншими словами, важливо створити навіть саму недосяжну мету і робити все для здійснення навіть самої божевільної мрії. Успіх не змусить себе чекати довго.

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ

І, нарешті, молодий Місяць у Близнюках – один з найбільш сприятливих періодів для здійснення того подорожі, про який ви довго і марно мріяли, а також придбання самих неймовірних, але дуже потрібних речей, для яких весь час не вистачало коштів і необхідної потреби. Для того щоб довгоочікувана поїздка принесла тільки позитивні враження, слід залишити вантаж турбот і побутових негараздів будинку, і взяти з собою легкий багаж з радості, легковажності і передчуття радості.

Альо слід повторитися ще раз – для прихильності нічного світила необхідно дотримати дві умови – планування важливих справ і досягнення, нехай тривалий і довгий, обраної мети. Важливо пам ” ятати, що карма за незакінчені справи буде ще довго отруювати життя. Словом, цей період сприятливий для будь-яких починань, важливо лише щоб шлях до успіху супроводжувався зусиллями і був доведень до логічного фіналу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh