Авторські статтіНовини

Молитва Папи за успіх мирних ініціатив в гарячих точках світу

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 20 грудня 2015 р., Папа Франциск скерував свою думку, насамперед, до Сирії. «Дорогі брати й сестри, – сказав він, – також і сьогодні охоче скеровую свою думку до дорогої Сирії, високо цінуючи порозуміння, щойно досягнене міжнародною спільнотою. Заохочую всіх і надалі з великодушним поривом прямувати шляхом до припинення насильства та розв’язок, досягнених шляхом діалогу, які приведуть до миру».

З такими ж думками Глава Католицької Церкви вказав на Лівію, «де нещодавно прийняте зобов’язання сторін про створення Уряду національної єдності оживляє надію на майбутнє». «Прагну також підтримати заанґажування на користь співпраці, – додав він, – до якої покликані Коста-Рика та Нікарагуа. Нехай же діалог та взаємну співпрацю додатково зміцнить оновлений дух братерства, що стосується також усіх країн регіону».

Святіший Отець також висловив підтримку постраждалим від повеней в Індії, закликавши: «Молімося за цих наших братів і сестер, які страждають від цього стихійного лиха та ввіряймо душу померлих Божому милосердю».

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.