Молитва Папи за успіх мирних ініціатив в гарячих точках світу

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 20 грудня 2015 р., Папа Франциск скерував свою думку, насамперед, до Сирії. «Дорогі брати й сестри, – сказав він, – також і сьогодні охоче скеровую свою думку до дорогої Сирії, високо цінуючи порозуміння, щойно досягнене міжнародною спільнотою. Заохочую всіх і надалі з великодушним поривом прямувати шляхом до припинення насильства та розв’язок, досягнених шляхом діалогу, які приведуть до миру».

З такими ж думками Глава Католицької Церкви вказав на Лівію, «де нещодавно прийняте зобов’язання сторін про створення Уряду національної єдності оживляє надію на майбутнє». «Прагну також підтримати заанґажування на користь співпраці, – додав він, – до якої покликані Коста-Рика та Нікарагуа. Нехай же діалог та взаємну співпрацю додатково зміцнить оновлений дух братерства, що стосується також усіх країн регіону».

Святіший Отець також висловив підтримку постраждалим від повеней в Індії, закликавши: «Молімося за цих наших братів і сестер, які страждають від цього стихійного лиха та ввіряймо душу померлих Божому милосердю».

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh