Авторські статті

Молдова ніколи не визнає результатів фальшивого референдуму в Криму, – Прем’єр-міністр Республіки Молдова Юріє Лянке

У понеділок, 17 березня, відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Юріє Лянке.

Під час зустрічі Сторони обговорили питання співпраці між країнами, урядами та парламентами щодо спільного просування на шляху європейської інтеграції.  Крім того, була обговорена ситуація, яка склалась на території півострову Крим. 

За словами О.Турчинова, те, що відбувається в Криму – «ні що інше, ніж невмотивована агресія Російської Федерації, яка не має жодних пояснень: ані юридичних, ані моральних».

«Фальшивий референдум не відбувся б без російської зброї та присутності їх військ», – сказав він, наголосивши, що «той фальшивий спектакль», який розіграли на території півострова – нелегітимний, що підтвердили у своїх висновках і Конституційний Суд України, і Венеціанська комісія.

«На території Автономної Республіки Крим немає кримських громадян, а є громадяни України, представники різних народностей, інтереси яких ми здатні забезпечити», – сказав О.Турчинов.

«Незважаючи ні на що, ми продовжуємо наш рух до ЄС», – зазначив керівник Парламенту, висловивши сподівання, що разом із підтримкою стратегічних партнерів України вдасться вирішити всі питання у Криму.

У свою чергу, Прем’єр-міністр  Республіки Молдова Юріє Лянке заявив, що його держава ніколи не визнає результатів «фальшивого референдуму в Автономній Республіці Крим, який відбувся за аналогічним сценарієм, що і в Придністров’ї».

Крім того, Ю.Лянке наголосив на готовності Молдови укріпити політичний  діалог з Україною. «Ми готові вжити всіх необхідних спільних дій щодо забезпечення безпеки в регіоні», – додав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.