Авторські статтіСпорт

МОК на своєму порталі для помилкової сторінки використав кільце сочинської Олімпіади

Сайт Міжнародного олімпійського комітету (МОК) використовував для сторінки з помилкою 404 (неіснуюча сторінка) фотографію знаменитого розкриття кільця Олімпіади в Сочі. Зображення супроводжується малюнком «Іноді справи йдуть не так, як планувалося».

Випадок з кільцем, що не розкрилося стався на церемонії відкриття сочинської Олімпіади в 2014 році. За задумом організаторів, п’ять величезних сніжинок повинні були перетворитися на олімпійські кільця, але із-за технічного збою сніжинка у правому верхньому куті не розкрилася.

На церемонії закриття організатори обіграли цей інцидент: учасники подання сформували п’ять кілець, одне з яких було менше інших, але після нетривалої паузи розкрилося.

Курйоз на Олімпіаді: лижниця-аматор не зробила ні одного трюку

«Я не образився і поставився з гумором, тому що в іншому наша церемонія була на високому рівні, і нам помилка з кільцем пробачили. Може, такий гумор не всім зрозумілий, але я би не будував тут конспірологічних теорій, це добра іронія. Зараз така напруженість навколо цьогорічної Олімпіади, тому, напевно, буде бажання інтерпретувати цю картинку як злий умисел. Але, мені здається, це не так. І там дійсно є пояснення, що все відбувається не так, як планувалося», — заявив РБК режисер-постановник і автор сценарію церемонії відкриття Андрій Болтенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України