МОК на своєму порталі для помилкової сторінки використав кільце сочинської Олімпіади

Сайт Міжнародного олімпійського комітету (МОК) використовував для сторінки з помилкою 404 (неіснуюча сторінка) фотографію знаменитого розкриття кільця Олімпіади в Сочі. Зображення супроводжується малюнком «Іноді справи йдуть не так, як планувалося».

Випадок з кільцем, що не розкрилося стався на церемонії відкриття сочинської Олімпіади в 2014 році. За задумом організаторів, п’ять величезних сніжинок повинні були перетворитися на олімпійські кільця, але із-за технічного збою сніжинка у правому верхньому куті не розкрилася.

На церемонії закриття організатори обіграли цей інцидент: учасники подання сформували п’ять кілець, одне з яких було менше інших, але після нетривалої паузи розкрилося.

Курйоз на Олімпіаді: лижниця-аматор не зробила ні одного трюку

«Я не образився і поставився з гумором, тому що в іншому наша церемонія була на високому рівні, і нам помилка з кільцем пробачили. Може, такий гумор не всім зрозумілий, але я би не будував тут конспірологічних теорій, це добра іронія. Зараз така напруженість навколо цьогорічної Олімпіади, тому, напевно, буде бажання інтерпретувати цю картинку як злий умисел. Але, мені здається, це не так. І там дійсно є пояснення, що все відбувається не так, як планувалося», — заявив РБК режисер-постановник і автор сценарію церемонії відкриття Андрій Болтенко.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh