Можна обійтися без опромінення та операції: Вчені створили препарат від раку шкіри

Щорічно понад 50 тисяч росіян дізнаються про те, що у них рак шкіри. Новий препарат від Sanofi може врятувати мільйони людей у всьому світі.

Напередодні, французька фармацевтична компанія Sanofi заявила про умовне схвалення Європейськім агентством з лікарських засобів свого протиракового лікарського препарату. За словами вчених, завдяки їх винаходу можна обійтися без опромінення та операції. До того ж це перші ліки такого типу, затверджене в Європі.

Новинка призначений для зменшення пухлини другої форми раку шкіри – шкірно-плоскоклітинного раку. Такий вид захворювання є вкрай прогресуючим і саме з цієї причини вчені компанії витворили подібний препарат. Його перевага – це здатність зменшувати розмір пухлини і запобігати на тривалий годину її розвиток.

Як розказала Sanofi, ліки буде повноцінно підтверджено лише після проведення клінічних випробувань та отримання результатів.

Важливо зазначити, що рак шкіри являє собою один з найпоширеніших видів хвороби, але піддається лікуванню простіше інших. Головне почати лікування вчасно. Крім того, вчені не рекомендують відвідувати солярії і засмагати на сонці. Небезпека підстерігає людину не тільки влітку, але і взимку, тому важливо оглядати своє тіло кожен місяць і при виявленні підозрілих плям або родимок тут же звернути в лікарню. Меланоми найчастіше виступають у ролі вогнища загоряння раку шкіри.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh