Здоров'я

Можна обійтися без опромінення та операції: Вчені створили препарат від раку шкіри

Щорічно понад 50 тисяч росіян дізнаються про те, що у них рак шкіри. Новий препарат від Sanofi може врятувати мільйони людей у всьому світі.

Напередодні, французька фармацевтична компанія Sanofi заявила про умовне схвалення Європейськім агентством з лікарських засобів свого протиракового лікарського препарату. За словами вчених, завдяки їх винаходу можна обійтися без опромінення та операції. До того ж це перші ліки такого типу, затверджене в Європі.

Новинка призначений для зменшення пухлини другої форми раку шкіри – шкірно-плоскоклітинного раку. Такий вид захворювання є вкрай прогресуючим і саме з цієї причини вчені компанії витворили подібний препарат. Його перевага – це здатність зменшувати розмір пухлини і запобігати на тривалий годину її розвиток.

Як розказала Sanofi, ліки буде повноцінно підтверджено лише після проведення клінічних випробувань та отримання результатів.

Важливо зазначити, що рак шкіри являє собою один з найпоширеніших видів хвороби, але піддається лікуванню простіше інших. Головне почати лікування вчасно. Крім того, вчені не рекомендують відвідувати солярії і засмагати на сонці. Небезпека підстерігає людину не тільки влітку, але і взимку, тому важливо оглядати своє тіло кожен місяць і при виявленні підозрілих плям або родимок тут же звернути в лікарню. Меланоми найчастіше виступають у ролі вогнища загоряння раку шкіри.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.