Зеленський мав можливість замінити актора, який відвідував окупований Крим

Журналіст і військовий Роман Кулик прокоментував заборону комедійного серіалу “Свати” в Україні.

На його думку, кінокартину “забанили” тільки із-за того, що в ній знімався російський актор Федір Добронравов, який відвідував окупований Крим. Своїми думками Кулик поділився на Facebook-сторінці.

“Заволав. Не допомогли маніпулятивні істеричні звернення Зеленського: Держкіно таки скасував державну реєстрацію всіх сезонів серіалу “Сватів” – не із-за претензій до самого серіалу, а лише через включення міністерством культури Добронравова в список артистів, яким заборонений в’їзд в Україну. Відповідно анулюють прокатні посвідчення серіалу. Зараз маси і Зеленський почнуть вирувати, що “кумовске” СБУ відібрало у них улюблене шоу, в той час як єдиний, кого вони можуть і логічно було б звинувачувати – Федір Добронравов. Своєю підтримкою окупації Криму, Путіна і порушенням встановленого порядку в’їзду на острів, він особисто підписав вирок “сватів”, – висловився журналіст.

Кулик вважає, що актора Добронравова повинні були замінити іншим артистом і перезняти серіал.

“І якщо б у Зеленського і ко мали повагу до законів своєї держави – вони б просто перезняли матеріал з Ягнятком, замінивши актора (серйозно, Рідлі Скотт за кілька місяців до прем’єри вирізав Кевіна Спейсі і переробив “Всі гроші світу”, а це в десятки разів більше серйозний проект. Тому Спейсі домагався і харасил мужиків, а не підтримував теракти 11 вересня, наприклад). Могли ж знайте фінансування на перезнімання і гідно вийти з ситуації, не піднімаючи хвилю порожнього по своїй суті скандалу”, – вважає Кулик.

Роман вважає, що ненависть буде спрямована проти СБУ, а не проти Добронравова.

“Але звинувачують і будуть хейтить не шовіністичніста Добронравова або агресію РФ, а тільки СБУ. Мізерна ціна “патріотизму” команди Зеленського. І хоча в цілому мені ця тема фіолетово, і все ж відчуваю певну моральну сатисфакцію”, – підсумував він.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Алла Карбышева

    Да этому ” коротышке” Зеленскому – мерило всему деньги , возомнил из себя офигенного шоумена!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh