Авторські статтіФотогалерея

Мода на повноту: країни, в яких цінують у жінок зайву вагу. Фото

Поки дієтологи б’ють на сполох і лякають статистикою ожиріння, а психологи звинувачують глянцеві журнали, актрис і моделей у пропаганді худоби, у світі існують країни, де зайва вага – синонім щастя. Американські дослідники з’ясували, що мешканки Таїті, Південної Африки, Ямайки та ще шести країн на своїй батьківщині вважаються красивими і успішними, лише якщо мають пишні форми.

Ямайка

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

Близько 25% населення цієї острівної держави страждають від ожиріння. Проте така статистика псує життя тільки лікарям, а не самим ямайцям. У місцевих жителів стрункість асоціюється з проблемами зі здоров ям і доходами, депресією і іншими напастями, а надлишок ваги каже про зворотне. Тільки повна жінка, яка має пишні стегна, сідниці, широку талію і велику грудь, може бути привабливою для чоловіка. Адже вона точно здорова і щаслива!

Фіджі

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

Республіка Фіджі – одне з тих місць на землі, де стандарти краси 90х60х90 не розуміють. Чим більше об’єм талії у жінки, тим вона більш привабливим. Широка талія говорить про багато що, по-перше, про те, що господиня не страждає від голоду, а раз у неї здоровий апетит і не менш апетитні форми, значить, у неї є достаток. По-друге, це ознака здоров’я і, по-третє, плодючості. Тільки така жінка може подарувати чоловікові спадкоємця, з худою нічого взяти.

Королівство Тонга

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

Саме тут живе найбільша кількість надмірно повних людей. Любов до великих обсягів зростає з давніх переказів. Як і жителі Фіджі, піддані королівства вірять, що стрункість – ознака хвороби і бідноти. Але якщо раніше в тихоокеанській державі набирали вагу з допомогою цілком корисних продуктів, то в останні десятиліття все змінилося. Поки економісти радіють зростанню добробуту населення, лікарі звинувачують все тієї ж зростання достатку в тому, що більше 50% жителів страждають від ожиріння. З появою імпортних висококалорійних продуктів з великим вмістом жирів і цукру, люди товстіють як на дріжджах і не прагнуть худнути, оскільки вірять, що це і є щастя.

Південно-Африканська Республіка

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

У Південно-Африканській Республіці худощавість асоціюється не з якими-небудь захворюваннями, а з цілком конкретну проблемою – масовою епідемією ВІЛ-інфекції. Місцеві жителі прирівнюють втрату ваги до ознак недуги і тому не бачать нічого поганого в зайвих кілограмах і великих обсягах. А в той час співробітники центру по вивченню населення і охорони здоров’я Африки в Найробі прийшли до висновку, що континент скоро накриє хвиля ожиріння. І в першу чергу це стосується незаможних городян. Тяга до дешевим продуктам і бажання наїстися, щоб не виглядати хворим, призвели до того, що у кожного третього учасника дослідження був виявлений зайву вагу.

Кувейт

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

У державі худорлявим моделям не місце, повна жінка – ознака багатства будинку, і так було завжди. Якщо чоловік успішний, то його дружина просто не може бути худою. Яка східна жінка наважиться худнути і псувати репутацію чоловіка? Однак багатство багатством, а проблема ожиріння в Кувейті стоїть дуже гостро: 74,2% населення у віці від 15 років і старше вже має надлишкову вагу.

Самоа

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

Мешканці острівної держави Самоа в південній частині Тихого океану не заражені західними стандартами краси і раніше цінують великі тіла. Тут повнота порівнюється з даром. Чим ти повніше, тим більше тобі нагородила природа, тим щедрішими і багатшим буде твій рід, а земля родючіші. Але справа не тільки у віруваннях. Антропологи вважають, що причина повноти криються набагато глибше. Самоанці століттями страждали від нестачі продовольства, і їх тіла просто генетично запрограмовані» робити жирові запаси на випадок голоду.

Таїті

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

Тут, як і раніше панує стародавній звичай ha’apori, що в перекладі означає відгодівля. Жінка, готова вступити в шлюб, повинна бути доброякісною і мати округлі форми, саме так виглядає майбутня мати. Якщо дівчина лиха, не бачити їй нареченого. Щоб досягти привабливих обсягів, майбутні жінки харчуються п овисоковуглеводному меню, і після кожного прийому їжі п’ють кокосове молоко.

Науру

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

Ще один «товстий» куточок світу. Тут, так само як на Таїті, шанують великих жінок і не менш великих чоловіків. Жінкам жирові запаси потрібні для материнства, а чоловікам – для сили. Чим ти більше, тим привабливішою для протилежної статі. Але якщо кілька століть тому звичаї відгодівлі були хоч не корисні, але не так страшні, сьогодні Всесвітня організація охорони здоров’я визнає, що населенню Науру загрожує небезпека. Близько 30% жителів страждають від діабету і серцево-судинних захворювань, а все через ожиріння, яке вони нажили, харчуючись дешевими імпортними висококалорійними продуктами.

Мавританія

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

ІЗ-за посушливого клімату і погано розвиненого сільського господарства повнота у Мавританії стала символізувати ознака багатства й заможності. Повна жінка – справжній еталон краси. Але досягти цього ідеалу непросто. Далеко не всі мавританки схильні до повноти. Щоб стати жінкою мрії, майбутнім нареченим доводитися йти на жертви – щодня поглинати величезну кількість жирного верблюжого молока і пити препарати, які стимулюють апетит.

Бразилія

Мода на полноту: 10 стран, почитающих лишний вес

У Бразилії жінки від природи володіють пишними стегнами, і жінки не тільки не ховають їх, а, навпаки, практично круглий рік ходять в купальниках. До речі, тут часто жінки навіть вирішуються на пластику: бразилійки прагнуть збільшити груди (які у зв’язку з природними особливостями найчастіше значно менше стегон), або вставляють імпланти в сідниці, щоб зробити їх більш округлими і апетитними. За кількістю проведених в рік операцій Бразилія поступається лише США.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України