Мобільний додаток Misericors для Ювілею Милосердя

У Папській Раді сприяння новій євангелізації відбулася презентація мобільного додатку Misericors. Його презентували як подарунок Папі Франциску на день народження, призначеного для Вселенської Церкви з нагоди Ювілею Милосердя. Додаток почав працювати в перший день Ювілею.

Додаток для смартфона восьми мовами створили у відповідь на заклик Папи робити добрі справи. «Я гаряче бажаю, – пише Святіший Отець у буллі проголошення Року Милосердя, – щоб християнський народ під час Ювілею розмірковував про тілесні та духовні справи милосердя».

Misericors – це перший інтерактивний додаток, створений для Церкви. Він містить приклади справ милосердя і дає можливість ділитися досвідом з іншими. Misericors є своєрідним запрошенням робити добрі справи в повсякденному житті й спонукає також до індивідуальної та спільної молитви. Таким чином у віртуальному світі звучить заклик допомагати ближньому в реальному світі.

Проект спрямований на те, щоб Божественне милосердя було проголошено і за допомогою нових технологій. Він містить щоденну спільну молитву – вервицю Божого Милосердя – яку промовляють о 15:00, – і роздуми святої Фаустини Ковальської, апостола Божественного милосердя.

У створенні програми брали участь два священики і десять мирян. Найближчим часом він буде доступним і для айфона, а також у соціальних мережах «Твіттер» і «Фейсбук».

Голова Папської Ради у справах мирян Станіслав Рилко, який виступив на презентації додатку, наголосив, що Misericors – це чудовий інструмент і для підготовки Всесвітнього Дня Молоді в Кракові.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh