Авторські статтіТехно

Мобільні додатки піддадуться жорстокому контролю в Китаї

Державна канцелярія КНР у сфері інтернет-інформації прийняла рішення здійснювати більш жорсткий контроль за роботою мобільних додатків. Цю новину розповіло видання Huanqiu Shibao.

Тепер творці додатків в Китаї повинні реєструвати юзерів під їхніми справжніми іменами, а також перевіряти інформацію, яку розміщують за допомогою даного забезпечення. Розробники також будуть змушені блокувати акаунти користувачів, яких викриють у порушенні законодавства КНР при користуванні даними додатками.

Більше того, у постанові відомства прописано також збереження розробниками даних онлайн-активності користувача на строк не менше ніж 60 днів.

Нові правила також торкнуться і власників маркетів з реалізації мобільних додатків. Тепер в їх обов’язки буде входити ретельна перевірка творців програм, які знаходяться на їх ресурсах.

Нове законодавство набуде чинності з 1 серпня цього року. Зачинателі цих змін наполягають на тому, що такі заходи потрібні, щоб посилити боротьбу з шахраями, терористами, а також запобігти розповсюдження порнографічних матеріалів та крадіжок інформації в мережі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.