Війна рф проти України

Мобілізованих росіян без підготовки кинули під обстріл. Відео

Російські мобілізовані просять допомогти їм залишити територію України. Їх без підготовки кинули під обстріл у «ЛНР», а після відступу хочуть звинуватити в дезертирстві.

Проект Gulagu.net опублікував відео, в якому З правозахисниками зв’язалися родичі чоловіків та розповіли, що мобілізованих кинули під мінометні обстріли без підготовки та зв’язку з командуванням, а після того, як ті відступили та вирушили шукати військову частину, їм стали загрожувати статтею про дезертирство.

Йдеться про солдатів із частини №91711, 252-й полк, окремий стрілецький батальйон, 2-а рота, 1-й взвод. З початку жовтня вони знаходилися в Луганській області за напрямом Сватове — Макіївка. Відправили їх туди після двотижневої «підготовки»: родичі кажуть, що ті 4 рази постріляли на полігоні та «порили окопи». Мобілізовані перебували під обстрілами ЗСУ з мінометів — лише з гранатами та автоматами.

Наприкінці жовтня їх, згідно з повідомленням родичів, перекинули ще ближче до зони обстрілу ЗСУ — без жодного зв’язку з командуванням: «Кілька днів вони ховалися від обстрілів, когось тяжко поранило, когось убило. У наших хлопців скінчилися провізія та вода, не було боєприпасів. Їли те, що знайдуть, пили з калюжі. Просто відправили на смерть.

Після цього чоловіки вирішили відступати та пішли шукати найближчу військову частину. Загалом їх залишилося 39 осіб. 28 жовтня вони прийшли до військової частини на Луганщині, де їм наказали скласти зброю. Виявилося, що за документами солдати перебувають на місці незаконно, а мають бути нібито в Білгородській області. Чоловіків «послали пішки до Ростовської області».

Родичі мобілізованих замовили для них автобус, який мав забрати чоловіків зі Старобільська, на них чекали на КПП «Чортково». Проте солдати не доїхали до білгородської військової частини. На КПП їх забрала військова комендатура та відвезла до луганського селища Мілове. Тепер 39 людей хочуть звинуватити у дезертирстві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України