Авторські статтіВійна РФ проти України

Мобілізовані військовослужбовці опановують тактику протидії засідкам ворога

На Рівненському загальновійськовому полігоні під час занять з вогневої підготовки мобілізовані військовослужбовці навчаються виконувати завдання у складі відділень.

За сценарієм виконання вправи, відділення рухалося на вантажному автомобілі чи броньованій машині та потрапило у засідку. Командир приймає рішення спішитися, прийняти бій та відбити напад противника. Особовий склад відділення веде груповий вогонь із різних позицій — стоячи, з коліна, лежачи та з борта транспортного засобу. Мішені з’являються всього на 5 секунд, в різних місцях і глибині фронту. Мобілізовані військовослужбовці повинні встигнути їх уразити. Під час цієї вправи командир навчається приймати правильні управлінські рішення, а його підлеглі — уражати цілі на швидкість, — зазначив начальник директриси БМП лейтенант Роман Волощук.

За словами офіцера, в основу цієї вправи ліг досвід українських військових протидії диверсійно-розвідувальним групам ворога в зоні АТО. Начальник директриси на вогневому рубежі допомагає мобілізованим корегувати навички стрільби. А якщо хтось із військовослужбовців не може влучити в цілі, то лейтенант Роман Волощук проводить з ними додаткові заняття.

— Наше завдання — навчити людей застосовувати зброю так, щоб вони могли захистити своє життя і виконати завдання. Триває постійний бойовий вишкіл, адже ми щиро бажаємо, щоб усі захисники Вітчизни повернулися живими і здоровими додому, — додав лейтенант Роман Волощук.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.