Право

Мобілізація 500 тисяч військових: Арахамія повідомив деталі

З 24 лютого 2022 року в Україні відбуваються мобілізаційні заходи. Про необхідність закликати 450-500 тисяч на військову службу Президенту Зеленському заявило українське командування.

Кабмін зараз займається розробкою правил мобілізації, поділився голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді у своєму каналі у Telegram. “Військове командування внесло запит на мобілізацію 500 тис. військових. Уряд розробляє правила”, – зазначив політик. Арахамія додав, що сьогодні, 25 грудня, Кабмін “мав би внести законопроект про мобілізацію, над яким він працює на прохання військових”.

“Президент (Володимир Зеленський) чітко наголосив, що вимагає комплексного підходу до проходження служби у Збройних силах. Просто набрати нових людей і не вирішити проблеми тих, хто служить зараз, – не вихід. Парламент очікує на готовий документ, який можна буде обговорювати на комітеті.” Військові потребують вирішення своїх проблем…”, – наголосив голова фракції.

Нагадаємо, у ВРУ розробляється законопроект про загальну мобілізацію, згідно з яким призовний вік буде знижено з 27 до 25 років, право на відстрочку втратять викладачі, спортсмени, артисти. Також широко будуть мобілізовані жінки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України