Авторські статтіВійна рф проти України

МО проведе закупівлю станцій цифрового криптованого КВ-зв’язку Harris

Фото: harris.com

Сьогодні розпочато оформлення державного контракту через спецекспортера з  Укроборонпрому для закупівлі станцій цифрового криптованого КВ-зв’язку  Harris, про це повідомив радник президента Юрий Бирюков на своїй сторінці у Фейсбук.

“У перемоги тисяча батьків, а поразка завжди сирота (с) Джон Ф. Кеннеді.
Пару днів тому я писав про “пудру” і про довгі й важкі переговори. Кому цікаво – знайдіть у стрічці. Сьогодні було оголошено офіційно, а значить вже можна сміливо про це говорити. Правда, не називаючи остаточні деталі, вже вибачте. Harris, Thales, Elbit.
Обрано Harris, розпочато оформлення державного контракту через спецекспортера з орбіти Укроборонпром.
Завдяки щільною і активній роботі David Braun, генерал-лейтенанта Бессараба і генерал-майора Рапко вдалося знизити ціну на 77.1 мільйона. Спрацювало все разом: і демонстративно-театральні переговори з усіма потенційними постачальниками, і щільне вивчення всіх-всіх характеристик і пошук оптимального балансу покоління радіостанцій. Все спрацювало.
Як результат – на зекономлені гроші буде куплено на 162 штуки 20-ватних і 7 штук 125-ватних станцій цифрової криптованого КВ-зв’язку.
Ось так і сидимо, на потоках.
P.S. А, так. Було тут пропозиція від Телекарт-Прилад з Одеси. Пропозиція в два рази дорожча, ніж фінальна сума контракту, прилади на покоління гірше, терміни поставок взагалі невідомі. І навіщо були всі ці хитрі маневри, оббивання порогів приймальні Міністра, демонстрація незрозуміло чого Президенту?”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України