МО проведе закупівлю станцій цифрового криптованого КВ-зв’язку Harris

Фото: harris.com

Сьогодні розпочато оформлення державного контракту через спецекспортера з  Укроборонпрому для закупівлі станцій цифрового криптованого КВ-зв’язку  Harris, про це повідомив радник президента Юрий Бирюков на своїй сторінці у Фейсбук.

“У перемоги тисяча батьків, а поразка завжди сирота (с) Джон Ф. Кеннеді.
Пару днів тому я писав про “пудру” і про довгі й важкі переговори. Кому цікаво – знайдіть у стрічці. Сьогодні було оголошено офіційно, а значить вже можна сміливо про це говорити. Правда, не називаючи остаточні деталі, вже вибачте. Harris, Thales, Elbit.
Обрано Harris, розпочато оформлення державного контракту через спецекспортера з орбіти Укроборонпром.
Завдяки щільною і активній роботі David Braun, генерал-лейтенанта Бессараба і генерал-майора Рапко вдалося знизити ціну на 77.1 мільйона. Спрацювало все разом: і демонстративно-театральні переговори з усіма потенційними постачальниками, і щільне вивчення всіх-всіх характеристик і пошук оптимального балансу покоління радіостанцій. Все спрацювало.
Як результат – на зекономлені гроші буде куплено на 162 штуки 20-ватних і 7 штук 125-ватних станцій цифрової криптованого КВ-зв’язку.
Ось так і сидимо, на потоках.
P.S. А, так. Було тут пропозиція від Телекарт-Прилад з Одеси. Пропозиція в два рази дорожча, ніж фінальна сума контракту, прилади на покоління гірше, терміни поставок взагалі невідомі. І навіщо були всі ці хитрі маневри, оббивання порогів приймальні Міністра, демонстрація незрозуміло чого Президенту?”

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh