Діаспора

Місцева влада у Відні намагається протистояти ухвалі про завершення карантину і видає свої власні правила

В даний час в Австрії налічується 96 790 активних випадків коронавірусу (субота). Кількість хворих на 100 000 населення – 766,2. У лікарнях перебуває 1 621 особа, 91 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 4%). Число смертей від коронавірусу склало 20 342.

Компанія Lead Horizon відкликає партію з 600 000 наборів для проведення ПЛР-тестів у рамках програми “Alles gurgelt” після того, як через помилку в маркуванні номера зразків на упаковці та пробірках виявилися різними. Зачеплено всі номери зразків, що починаються з буквеного поєднання “LHR”. І тут оцінка тесту неможлива. Торкнуті тести для полоскання ПЛР можна без проблем повернути до будь-якого магазину BIPA до 30 вересня.

[su_posts tax_term=”6″ order=”desc”]

Компанія Moderna близька до завершення розробки вакцини Corona, адаптованої на основі варіанта омікрону

Вакцина може з’явитися у продажу у серпні. Компанія Moderna підписала угоди з Європейською комісією та деякими державами, які дозволяють їм перейти зі стандартної вакцини Corona на вакцину, адаптовану до Omikron. За даними компанії Moderna, бустер допомагає проти варіантів Omikron BA.4 та BA.5. Згідно з останніми даними дослідження, адаптована вакцина збільшує кількість антитіл, що нейтралізують, у шість разів через місяць після вакцинації – порівняно зі значеннями до ревакцинації, йдеться в доповіді. Компанія “Biontech” з Майнца також оголосила про випуск адаптованої вакцини “Омікрон” у найближчі місяці.

Як і Відень, Бургенланд намагається протистояти ухвалі про закінчення карантину і видає свої власні правила

Усі державні службовці, державні вчителі, співробітники лікарень та будинків для людей похилого віку KRAGES, а також пов’язаних з державою компаній, у яких були виявлені позитивні результати тесту, повинні залишатися вдома. Настійно рекомендується, щоб усі муніципалітети та муніципальні асоціації, а також постачальники соціальних установ, таких як будинки для людей похилого віку, мобільні установи з догляду та турботи, вжили аналогічні заходи. Крім того, у Бургенланді знову планується нова кампанія з вакцинації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України