Авторські статтіТехно

Розкриті секрети астероїду Оумуамуа

Вже кілька місяців поспіль в науковому світі обговорюють загадкове прибуття в Сонячну систему якогось «посланника» іншої галактики – Оумуамуа. Мова йде про астероїд, як з’ясувалося пізніше, спочатку космічному тілу привласнювали зовсім інші різноманітні ролі. Найбільш цікавить громадськість і вчених версія про позаземні цивілізації, адже об’єкт міг виявитися літаючою тарілкою.

Телескопи протягом деякого часу стежили за Оумуамуа, проводився детальний збір даних, після чого кілька груп вчених взялися до їх обробці. Однією з головних цілей дослідників стало виявлення хоча б найменшого сигналу, чим вони і зайнялися. Надалі з’ясувалося, що аналогічного сигналу як з мобільного телефону на астероїді немає, але експерти не зупинилися і продовжили вивчати об’єкт з усіх сторін.

Після цього науковці прийняли рішення застосувати інше обладнання, адже можливе існування менш сильного джерела відрізняється зв’язку на частоті. Крім цього, проводилися пошуки льоду під поверхнею астероїда, що могло б пояснити багато чого, однак даний процес також не обвінчався успіхом. Отже, експерти змогли зробити висновок, що походження Оумуамуа абсолютно природні, і ніякі сили не втручалися в процес. Однак вченим не давав спокою той факт, що вони максимально наблизилися до розгадки, і астероїд міг дійсно виявитися інопланетним кораблем.

Міжзоряний «посланець» Оумуамуа має досить нестандартну форму, і саме це в першу чергу привернуло увагу наукового світу до астероїда. Вдалося з’ясувати, що космічне тіло створене у незвичній довгастої форми, і зовні нагадує величезних розмірів сигару. Раніше надходили заяви уфологів та інших ентузіастів про те, що в космосі помічені й інші дивні фрази об’єкти, однак такого довгого і вузького ще не було. Тім не менш, Оумуамуа не є кораблем інопланетян, і жителям Землі не вдалося дізнатися про гуманоїдів більше, ніж було відомо до цього.

Раніше повідомлялося про те, що в Сонячній системі блукає ще один незвичайний гість, який вже давав про себе знати три роки тому. Мова йде про містичний астероїд у формі черепа, який наближався до Землі в переддень Хеллоуїна, але все ж не зіткнувся з планетою і пролетів повз. Є відомості, що космічне тіло поверниться в листопаді цього року і знову пролетить екстремально близько повз Блакитної планети, однак небезпека зіткнення все одно присутня, про що говорять дослідники.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України