Авторські статтіНовини

Місіонерки Милосердя: ми залишаємося в Ємені, щоб служити бідним

1

Місіонерки Милосердя будуть продовжувати свою місію в Ємені незважаючи на вбивство чотирьох сестер.

Черниці будуть і далі служити бідним і нужденним, за прикладом Матері Терези Калькутської. «Мати Тереза, – пояснили сестри, – завжди залишалася в найзабутіших куточках світу, незалежно від місцевих обставин».

Асистент апостольського вікарія Південної Аравії священик Томас Себастіан розповів в телефонному інтерв’ю для Радіо Ватикан, що в обителі сестер в Адені знаходилися п’ять черниць, 60 пацієнтів і кілька співробітників і волонтерів з Ефіопії та Ємену. Загинули 4 сестри і 12 співробітників. З черниць живими залишилася тільки настоятелька. Проживаючий в будинку індійський священик Том Ужунналіл пропав безвісти, і невідомо, чи був він викрадений чи переховується.

В даний час йде підготовка до похорону вбитих сестер, ймовірно, вони будуть поховані там же, де покояться сестри, убиті в 1998 році.

На питання про те, які можливі причини вбивства чотирьох черниць, асистент апостольського вікарія відповів: «Це питання задають собі багато людей. Ймовірно, це були вороги християн, які не хотіли присутності сестер. Таке наше враження, оскільки влада не чинила жодних перешкод для перебування наших місіонерів, монахинь і священиків. Навіть у повстанців, які воюють з урядом, ніколи не виникало проблем з нашими місіонерами. Хто це зробив? Можливо, крім повстанців, є й інші групи, і вони не бажають бачити священиків і монахинь».

Що стосується салезіанського священника, то отець Том підкреслив: «Це свята людина. Це був єдиний священик в цій області Ємену, в Адені. Він допомагав сестрам, служив Месу, дбав про нужденних. Він служив Месу для індійських католицьких сімей».

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України