Місіонерки Милосердя: ми залишаємося в Ємені, щоб служити бідним

Місіонерки Милосердя будуть продовжувати свою місію в Ємені незважаючи на вбивство чотирьох сестер.

Черниці будуть і далі служити бідним і нужденним, за прикладом Матері Терези Калькутської. «Мати Тереза, – пояснили сестри, – завжди залишалася в найзабутіших куточках світу, незалежно від місцевих обставин».

Асистент апостольського вікарія Південної Аравії священик Томас Себастіан розповів в телефонному інтерв’ю для Радіо Ватикан, що в обителі сестер в Адені знаходилися п’ять черниць, 60 пацієнтів і кілька співробітників і волонтерів з Ефіопії та Ємену. Загинули 4 сестри і 12 співробітників. З черниць живими залишилася тільки настоятелька. Проживаючий в будинку індійський священик Том Ужунналіл пропав безвісти, і невідомо, чи був він викрадений чи переховується.

В даний час йде підготовка до похорону вбитих сестер, ймовірно, вони будуть поховані там же, де покояться сестри, убиті в 1998 році.

На питання про те, які можливі причини вбивства чотирьох черниць, асистент апостольського вікарія відповів: «Це питання задають собі багато людей. Ймовірно, це були вороги християн, які не хотіли присутності сестер. Таке наше враження, оскільки влада не чинила жодних перешкод для перебування наших місіонерів, монахинь і священиків. Навіть у повстанців, які воюють з урядом, ніколи не виникало проблем з нашими місіонерами. Хто це зробив? Можливо, крім повстанців, є й інші групи, і вони не бажають бачити священиків і монахинь».

Що стосується салезіанського священника, то отець Том підкреслив: «Це свята людина. Це був єдиний священик в цій області Ємену, в Адені. Він допомагав сестрам, служив Месу, дбав про нужденних. Він служив Месу для індійських католицьких сімей».

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh