Місія священиків Сокальсько-Жовківської єпархії побувала на сході України

З благословення Правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії, єпископа Михаїла Колтуна, з 23 по 27 квітня 2018 року Божого за сприянням Голови Львівської ОДА п. Олега Синютки, здійснилася місія священиків єпархії у складі: протосинкела єпархії о. мітр. Володимира Коткевича, синкела та відповідального за соціальне служіння о. Степана Макара, голови єпархійного паломницького центру о. Віталія Лупія та тріо священиків «Новий час»: о. Романа Назаркевича, о. Мирослава Ковальчука, та о. Тараса Когута на Донеччину. Місія розпочалася з відвідин 66-го Львівського військового мобільного шпиталю у м. Покровськ, Донецької області, в якому, провадить душпастирське служіння капелан від Департаменту  військового капеланства ПК УГКЦ о. Іван Василенко – декан Краматорський УГКЦ. Керівництво шпиталю висловило подяку за автомобіль швидкої допомоги, який був куплений за пожертви парафій Сокальсько-Жовківської єпархії і переданий у користування госпіталю у березні місяці 2015 року.

Продовжилась душпастирська місія в пасторально-соціальному центрі УГКЦ м. Словянськ, де стараннями священиків і вірних Сокальсько-Жовківської єпархії була зібрана українська література для бібліотеки. І саме того дня (25.04.2018р.) відбулося відкриття-презентація цієї бібліотеки на завершення якої для всіх присутніх, духовною піснею, ділилося тріо «Новий час».

Серед акцій які зокрема провели тріо священиків «Новий час» були духовні розважання і авторська пісня, які були представлені перед вчителями і учнями музичних шкіл та мешканцями Слов’янська і Добропілля; перед працівниками обласного управління культури і туризму в м. Краматорськ.

Учасники цілого ряду зустрічей і духовно-мистецьких програм, які були проведені за цей час перебування на Донеччині, сприймали Боже Слово, розважання і пісні з теплотою серця і з сльозами на очах та з великою надією, що майбутнє України за нашими спільними молитвами буде кращим.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh