Новини

Мірошниченко виправдовує свої дії щодо силового звільнення президента НТКУ

Депутати від фракції “Свобода” констатують, що могли б діяти чемніше по відношенню до Пантелеймонова в умовах мирного часу.

Про це заявив член фракції “Свобода” Ігор Мірошниченко на брифінгу у середу.

Він нагадав, що протягом тривалого часу Перший національній займався викривленням інформації, зокрема і стосовно акцій протесту у Києві, “був джерелом неправди, брехні і наруги над журналістською працею”.

Після зміни влади, за словами Мірошниченка, у політиці каналу практично нічого не змінилося, але “краплею, яка переповнила чашу терпіння” стала тривала трансляція підписання самопроголошеним урядом Криму документів щодо приєднання АРК до Росії у прямому ефірі.

“Потім, коли було вбито першого українського військового вони через ретрансляцію “Громадського” показували святкування на Красній площі у Москві, святковий концерт. Це звичайно викликало наше глибоке обурення, і у нас не було іншого вибору, як піти до пана Пантелеймонова і попросити його написати заяву”, – сказав Мірошниченко

“Нам довелося діяти не у зовсім коректний спосіб. В умовах звичайного часу безперечно мої дії як народного депутата могли б бути оцінені як занадто жорсткі. Однак зараз Україна живе в умовах окупації та війни. Я вважаю, що надання інформаційного простору для пропаганди ворогу є державна зрада”

Водночас депутат від “Свободи” Андрій Іллєнко повідомив, що прокуратура вже почала розслідувати дане питання “об’єктивно з усіх боків, враховуючи інформаційну політику каналу протягом тривалого часу”.

Як відомо, напередодні увечері депутати від ВО “Свобода” силоміць змусили в. о. президента НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення.

Свої дії вони зафіксували на відео.

Голова МВС вже заявив, що готовий провести розслідування щодо дій “свободівців”.

Згодом Мірошниченко сказав, що не застосовував сили.

Українська правда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України